Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Marvel kapitány Thorral,...

Marvel kapitány Thorral, Vasemberrel vagy Amerika kapitánnyal esélyesebb hogy összejön a Végjátékban?

Figyelt kérdés
A 3 szuperhős pasi közül ki az esélyesebb hogy elnyeri Carol Danvers szívét? Én a trailer alapján Thorra tippelek, és erő alapján is ők illenének össze. Ti kit tippeltek? Esetleg a hármon kívül mást?

2019. ápr. 14. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

A trailer arra hajaz, hogy Thor.

Hogy megvalósul-e? Valószínűleg nem. És remélem is, hogy nem.

2019. ápr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Lábjegyzetbe még megjegyzem, hogy a színésznő, Brie Larson, Carolt Valkyre-vel shippeli szóval...
2019. ápr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Huhhh hát remélem egyikükkel sem😄
2019. ápr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Amerika kapitány karakterét kifogják írni, így vele tuti nem, na meg eléggé maradi a kapitány :D Tonynak ott van Pepper, szóval Thor marad még terítéken de nem hiszem hogy meghúzzák ezt a lépést :)
2019. ápr. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Thorral a legesélyesebb. De ezt úgy értsd hogy a 0,0000001% esélyesebb mint a 0%.

Ami szinte biztos hogy semmiféle összejövésről szó nem lesz, egy ilyen történetben oda nem illő és felesleges lenne.

2019. ápr. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
Egyikükkel sem. Ez nem romantikus film. Amúgy meg: Amerika kapitány és Vasember úgyis meghal, Thor meg jobban csípi a hétköznapi halandó nőket.
2019. ápr. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amint látom elég nagy az összhang, mert én is azt gondolom, hogy szinte semmi esély nincs arra, hogy bármelyikükkel is összejön.
2019. ápr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Semmi esély rá, hogy összejöjjön bármelyikkel is, de ha elvonatkoztatok ettől, és a három közül kell választani, akkor Thor.

Vasember eleve foglalt, nem is értem mit keres a felsoroltak között. Hogy vele összejön annak az esélye az abszolút nulla.

Amerika kapitány szerintem az ennél egyszerűbb eseteket kedveli, akik pl. nem milliószor erősebbek nála. Valahogy teljesen esélytelennek látom a dolgot.

Kizárásos alapon marad Thor. Ők legalább nagyjából egy szinten mozognak, de amúgy szerintem ez a nagyon vagány stílus nem Thor esete.

Persze ez csak elméleti síkon való gondolkodás volt. Kizárt, hogy bárkivel is összejöjjön, amikor mindenki azzal lesz elfoglalva, hogy mit kezdjenek a Végtelen Háborúban történtekkel, ráadásul benne van a levegőben, hogy nagy eséllyel többen meg is fognak halni.

2019. ápr. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Thor a legesélyesebb, még előzetes nézése nélkül is. Pepper Tonyval tökéletes :) Steve pedig szerintem meg fog halni, de ha nem ( kérlek ne spoilerezzétek le!) akkor se az ő ízlése Carol. Valahogy nem...

Thorral pedig remélem nem jönnek össze. Fölösleges. Nem kell mindig teli lenni szerelemmel minden filmnek. Tényleg remélem, hogy nem. Mellőzzék a szerelmet. Elég lenne ha az eddigi párosok összejönnének rendesen, elég ennyi. És az eddigi párosok közül Jane és Thor párosán kívül az összes aranyos ;) már ami a komolyabb kapcsolatokat illeti

Most még senkivel nem raknám össze. És az is biztos, hogy a 3 közül egyikkel sem.

2019. ápr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell bárkivel is összejönnie? Ha megnézed pl Benner és Romanoff kapcsolata is úgy alakúlt ki, hogy a 2. És nem az első részben. Szerintem nem feltétlen lenne jó ha bárkivel is összejönne. Amerika kapitánynak még mindig a szomszéd lány jön be. Vasemberrel LEHETETLEN!Pepperrel házasodni készül és babát akar szóval kizárt. Sokan állítják, hogy Thorral összejön az előzetes miatt de a film készítői elmondták, hogy manipulált jeleneteket használtak. Az meg, hogy Thornak a "loki depije" után mennyire lesz kedve csajozni az nem tudom...
2019. ápr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!