Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sok embertől hallom hogy a...

Markolt Patrik kérdése:

Sok embertől hallom hogy a bizonyos Trónok harca mennyire jó és élvezetes sorozat. Egy részt sem láttam belelőle, megéri elkezdeni ugyancsak?

Figyelt kérdés
Választ előre is köszönöm.

2019. ápr. 15. 20:28
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Meglepően érdekel mar a masodik evadnal tartok, politikai szemmel is lehet nezni a sorozatot es számomra k** érdekes :)
2019. ápr. 18. 10:56
 12/12 angelak0423 válasza:
0%

Én imádom...

Elég kritikusan álltam hozzá, nem érdekelt az egész.

Majd párommal összejöttem és mondta, hogy nézzünk meg pár részt és akkor eldöntöm, hogy tetszik-e.

Nos annyira bejött, hogy ha szabad napom volt akkor 1 évadot is megnéztem 1 nap.

Azóta többször is megnéztem.

Ez az a sorozat, aminek minden momentuma jelentőséggel bír, minden beszélgetés számít tele csavarokkal.

Akkor még nem biztos, hogy tudod, de később visszaköszön minden.

Ez nem barátok közt!!!

Itt nincs happy end, történések vannak, nincs töltelék rész, még ha akkor annak is érzed...

Sokadik nekifutásra is felfedezek benne dolgokat.

A szex részére én elejétől nem is adtam, kellett idő míg a karaktereket megszerettem.

Ahogy egyre jobban összeáll a kép, úgy fogod szeretni :)

Én csak ajánlani tudom :)

És a mázlid, hogy várnod sem kell az uzolsó évadig.

2019. ápr. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!