Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki tud e valami jó sorozat...

Valaki tud e valami jó sorozatot amibe nincs szex jelenet?

Figyelt kérdés
Elegem van hogy nem tudok találni szex mentes filmet se sorozatot pedig nagyon is keresgéltem megtetszik egy sorozat megnézem az előzeteset és van benne szex talán belehalnának a film producerek ha kihagynak egy sorozatból?azért haborit fel mert van barátom és nem tudom elviselni ha bedob vmi riba**okat meztelen vagy másképp őt is zavarja ha pasast dob be szóval valaki tud e valamit?köszönöm előre
2019. ápr. 15. 22:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Utóirat nagyon felháborít hogy nem lehet találni ezt nem tudom elhinni szinte már csakis rajzfilmet nézhetünk ezek szerint..sokszor ez miatt össze is ugrunk MERT ELEGGE ONBIZALOM HIANYOS VAGYOK AMI RESZBEN NAGY RESZBEN A BARÁTOMNAK KÖSZÖNHETŐ
2019. ápr. 15. 22:27
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha tudsz angolul, akkor IMDB-n a Parents Guide fül alatt a legtöbb filmnél/sorozatnál részletes leírást kaphatsz róla, hogy mennyi és milyen szexuális tartalom van benne.


Firefly (emlékeim szerint), Over the Garden Wall, Gravity Falls, Avatar: The Last Airbender

2019. ápr. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát nem nagyon hiszem, hogy vannak ilyenek, mivel a szex az élet velejárója, és manapság már szerencsére egyáltalán nem tabutéma.


Disney és Nickelodeon sorozatok...

2019. ápr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez a helyzet. Mê a filmeket is lecsekkolom mielőtt megnézzük. Páromat ugyan nem zavarja de engem igen, szintén az önértékelési problémák miatt. ( kb minden nőt jobbnak látok mint magamat) de szerintem tudod miről beszélek. Szerencsére mi inkább olyanokat nézünk,amiben esély sincs ilyenekre. Pl. Nat.geo, viasat explorer csatornák..ott semmi ilyen nincs de ezekhez kell egy érdeklődési kör,ami nálunk megvan. Ha mindenképp sorozatotni akartok nézzetek animéket. Abból rengeteg van ami komoly témájú, inkább felnőtteknek való ha már nem.akartok gyerekes dolgokat nézni. Nehéz ez és egy egészséges önbizalmú, "normális"ember ezt sosem fogja megérteni. Én is unom már ezt magamban de valahogy nem bírom leküzdeni. És én már a 30at taposom,szóval azt se lehet mondani,hogy majd kinövöm. :)
2019. ápr. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Olyan sorozatok, amiket nézek/néztem, nem rajzfilm és amikben emlékeim szerint nincs szex:

Red Band Society

Downton Abbey

Sherlock

The Umbrella Academy

Andi Mack

Most hirtelen ennyi ugrott be. Azt nem ígérem, hogy említés sincs szexről, de konkrét szex jelenetre egybe sem emlékszem.

2019. ápr. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!