Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Minőségileg és tartalmilag...

Minőségileg és tartalmilag van különbség egy film duplalemezes és egylemezes DVD változata között?

Figyelt kérdés
Megveszem az Újhold duplalemezes változatát.Az miben más,mint az egylemezes változat?Mármint mi van a második lemezen,amiért majdnem ezer Ft-tal többe kerül?
2010. júl. 5. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű a különbség. Az egylemezes változaton semmi más nincs, csak maga a film. A kétlemezes változaton van egy dvd-nyi extra. A New Moonhoz egy rakat extra van, ami szerintem megéri a plusz ezer ft-ot.
2010. júl. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hell-ikon ***** válasza:

Még mindig jobb, mintha 2x annyiba kerülne:)

Szerintem mind minőségben, mind tartalomban is különbözhet a két lemezes a szimplától.


Bár szombaton a kezembe került mind a kettő (nem vettem meg) a Tuskóban, de annyira sajnos nem néztem meg a borítókat, hogy tudjam a kérdésre a választ.


De ha neked lesz lehetőséged kézbe venni, akkor borító hátlapján nyilván rajta lesz, miben különböznek egymástól.

2010. júl. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 hell-ikon ***** válasza:
opsz, nem szóltam megérkezett a válasz előttem
2010. júl. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem,akkor a különbség az,hogy van egy csomó extra a duplalemezesen.Akkor örülök,hogy azt rendeltem meg(bookline),tényleg megérheti az árát:)

Köszönöm a segítséget:)

2010. júl. 5. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!