Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek mik az alap...

Szerintetek mik az alap filmek, amiket mindenképp meg kell néznie egy 17 év körüli lánynak?

Figyelt kérdés

Eddig alig láttam néhány filmet, és őszintén kezdem cikinek érezni. Ha filmekről beszélnek körülöttem, elég rossz, hogy nem tudok hozzászólni egyáltalán, azt sem tudom, hogy én milyen filmeket szeretek. Szerintetek miket kell mindenképp látnom? Írhattok többet, nem 1 nap alatt szeretném megnézni, most elkezdem, és nyári szünetben is folytatom.

Köszi a segítséget! :)



2019. ápr. 19. 15:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem kritizálni akarom a 7-es válaszoló listáját, de erősen kétlem, hogy az átlag tizenévesek ilyen filmeket néznek és ezekről beszélgetnek. :)

Elhiszem, hogy alapművek, vagy legalábbis egy részük, de szerintem nem egy tinilánynak.

2019. ápr. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

11.


Mondjuk ebben van valami, mert nem kellene egy 17 éves lányt Kubrick filmekkel fárasztani.

Nem hiszem hogy meg fogja hatni az űr jelenet 2018-ban, a végét meg szerintem jó, ha páran értik.


Ha van esze, elmenti a listát, mert egyébként jó filmek vannak rajta, ráadásul elég alapos.

Én Nolan vagy Spielberg filmekkel kezdenék.

2019. ápr. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 BruceStark ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a lista írásakor túlságosan is magamból indultam ki, én tizenhét évesen már láttam a lista nagy részét. Remélem ez most nem tűnik nagyképűsködésnek.


A gimis baráti körömmel mi ilyen filmeket néztünk és ezekről beszélgettünk, igaz, az évfolyam többi része nem bírt minket elviselni és sznob alterosként hivatkoztak ránk.


Én tizenhárom éves korom óta állandóan filmekkel, könyvekkel, képregényekkel és zenékkel foglalkozom a szabadidőmben, mire egyetemre kerültem, már olvastam az 1984-t, a Solarist, a Gyűrűk urát és a Karamazov testvéreket is. Igen, elismerem, nincs szociális életem.

2019. ápr. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!