Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki látta a Miután című filmet?

Ki látta a Miután című filmet?

Figyelt kérdés

Miről szól? Főleg a srác, Hardin titokzatossága érdekel.

Nem akarom megnézni a filmet, csak kíváncsi vagyok hogy mi történik benne.

(Jöhet spoiler!)


2019. ápr. 19. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Én csak a könyveket olvastam.


A sztori röviden: szenvedélyes szerelem, szex, szakítás, bocsánatkérés, szex, veszekedés, bocsánatkérés, szex. :D


Nem tudom tudom, hogy ebből mennyit valósítottak meg a filmben, de a könyvek végig erről szóltak.

2019. ápr. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet az előző válaszolóval. Szerintem sokkal mélyebb dolgokról szól a könyv és a film egyaránt. A könyvben valóban sok a sexjelent, de szerintem nem azon van a hangsúly.

SPOILER!!!!!!!!!!!! (Aki még nem látta a filmet NE olvasson tovább)

Hardin egy nagyon vad, és önfejű ember. Tökéletesen tisztában van azzal, hogy iszonyú jól néz ki és ezt teljes mértékben ki is használja. A másik főszereplő Tessa pedig a jókislányok mintapéldája. Mint várható először utaljak egymást. Egy buliban Tesszanak mernie kell a játékban így smarolni Hardinnal. A lány azonban visszautasítja. A film további részében szépen lassan osszemelegednek. Hardin levetkozi az arrogáns és önfejű énjét. Kiderül, hogy gyerekkori tarumai miatt lett olyan kemény természet. Szegitenek egymásnak leküzdenie a családjuknak lévő problémákat. Teddy nagyon jó hatással van Hardinra azonban mindenki arra inti, hogy vigyázzon a vad fiúval. Ő csak legyint hiszen vele annyira kedves és szerető Hardin. A két fiatal imádja egymást azonban egy nap váratlan dolgok derülnek ki. Tessa szeme elé kerül egy videó a buli napjáról. Közvetlenül az után, hogy a lány visszautasította a Szívtipró Hardint az fogadást ajánlott. Megszerzi Tessat majd egy csettintesre kidobja. Persze Tessa kiborul. Azonban időközben Hardin tényleg beleszeret és már rég nem csak a fogadás miatt van vele. Ezt tudatja a lánnyal egy levélben, amit irodalom esszének adott be, de a tanár eljuttatta Tesszához. A film végén Tessa ül azon a helyen ahol az egész kapcsolatuk kezdődött, a levéllel a kezében és Hardin lassan megjelenik majd leul melle. Hogy kibekulnek e az a nézőre van bízva.

2019. ápr. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mennyire kiszámítható ez a film... ezek szerint nem is érdemes megnézni
2019. ápr. 21. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!