Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért mondják, hogy a The...

Miért mondják, hogy a The walking dead a 6. évad után rossz?

Figyelt kérdés

9 évadot is befejeztem. Én szerettem. Ami igaz, hogy a zombik a 6. után háttérbe kerültek mintha már semmi lenne. És nagyobb szerepet kapott az ember egymás ellen. Meg , hogy nagy szerepe jutott a különböző javaknak.


Véleményetek érdekel. Kifejtős.



2019. ápr. 20. 17:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Azért mert csomó jó karaktereket kiírtak,pl. Glenn,Abraham,Carl,Rick,Jézus,Morgan, Dwight, Enid, Tara
2019. ápr. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Simont kifelejtettem
2019. ápr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szerintem még pont, hogy kell. Nem az van mint egy szuperhős filmnél, hogy a jó, a főszereplő az utolsó pillanatban úgy is megmenekül.
2019. ápr. 20. 18:31
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
1.: Dwight nem halt meg a soozatban, csak egy ideje nem szerepel. Így elképzelhető, hogy még visszatér.
2019. ápr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%

Az 5-6. évad kicsit laposabbra sikerült a korábbiaknál, ott sokan otthagyták a sorozatot, úgy tudom.

Hogy jelenleg mi baja van vele valakinek, azt mondjuk nem értem. A 8. évadot is kifejezetten élveztem, a háború elég izgalmasra sikerült. A jelenlegi történetszál a suttogókkal pedig szvsz egyenesen zseniális. Gyakorlarilag visszahozta a sorozat elejét jellemző hangulatot, a horrort és bizonytalanságot a történetbe.

2019. ápr. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ez érdekel. 6 után miért hagyták abba sokan. A 9. évad szerintem zseniális volt. Főleg Daryl és Rick mikor Rick meghalt. Az zseniális volt.

Harcból meg Daryl VS Bétáé volt a legjobb

2019. ápr. 21. 06:52
 7/15 anonim ***** válasza:
47%

Ezek a tipikus emberek akik nem értik meg,hogy ez nem egy akció hanem dráma sorozat.Divathaterek.Úgy ismered fel őket,hogy olyanokat írnak,hogy "már megint semmi sem történt","barátok közt lett ez a sorozat","ha Daryl meghal nem nézem tovább".

Lekell sz*rni őket és élvezni a sorozatot.

2019. ápr. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mondjuk annak, hogy divathater valaki meg, hogy azt mondják, hogy semmi nem történt stb. pont rohadtul semmi köze egymáshoz.


én szeretem és nézem a sorozatot még is rohadt sokszor nem történik benne semmi.

Meg gondolom az, hogy már a negyede nézi a sorozatot az adatok alapján ahhoz képest, mint korábban, az is sokat elmond a nem történik semmi dologból.

2019. máj. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Rick nem halt meg. Lesz egy 3 részes mozi film amiben bemutatják hogy mi lett vele a helikopter után.


És amúgy szerintem is iszonyat jó lett a 9.évad. Izgalmas fordulatos és végre olyan mint régen.

2019. máj. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%

#7 Ettől a szövegtől hányingerem van. Nem értik meg,beszarás :DD

Több mint a fele néző elment,nyílván mert nem értik a "lényegét"

Nem csak szimplán szar áááá nem.

2019. aug. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!