Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Rode with Norman Reedus...

A Rode with Norman Reedus sorozatot magyarországon adják valahol? Vagy valahol elérhető magyarul?

Figyelt kérdés
Imádom Norman Reedust, érdekelne hogy ez a sorozat elerhető e Magyarorszáhon. Mert én sajnos nem találtam semmit róla magyarul. Persze könnyen lehet hogy csak én vagyok analfabéta :D
2019. ápr. 22. 02:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam,hogy van ilyen sorozat.
2019. ápr. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igazából "Rode with Norman Reedus" nincs is, elírtam, az igazából Ride with Norman Reedus akar lenni :D nem tudok sokat róla, nyilván Norman van középpontban, ha jól tudom motorra pattanva kutatja fel a jobbnál jobb motorkereskedéseket, ilyeneket, olykor olykor egy-két sztárvendéggel pl. Melissa McBrideval, Andrew Lincolnnal, de nem csak színészekkel, másokkal is :D
2019. ápr. 22. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!