Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miután film vélemény, aki már...

Miután film vélemény, aki már látta, ugyanolyan jóra sikerült mint a könyv?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 22. 19:31
 1/8 anonim válasza:
100%

Én csalódtam benne, olvastam a könyveket és szerintem a könyvhöz nem ér fel.

Barátnőm is csalódott de azt mondta hogy aki nem olvasta a könyvet annak nagyon tetszik.

2019. ápr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Fosok.
2019. ápr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszett a film
2019. ápr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem sikerült egyáltalán jóra,nem hasonlított a könyvhöz (fontos részek nem),de aki nem olvasta a könyvet annak meg néhány részlet homályosan maradhatott.
2019. ápr. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett a film mivel azt láttam először és csak utána olvastam el, teljesen elter a könyvtől csak az alap téma meg a nevek ugyonazok. Érdemes elolvasni is. Szerintem eleg sikeres lett a film:)
2019. jún. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Szerintem a film nem olyan jó, mint a könyves változat. Ugyanis nagyon sok jelenetet elsumákolnak a filmben, holott nagyon fontosak azok a részek (mármint egyesek). Elég sok jelenet nem is úgy van a filmben, mint a könyvben, ami idegesítő (legalábbis szerintem).

Példa:

Film: Jace már az elején is szerepel a filmben

Könyv: Jace-t a könyv végefele találkozhatunk

F.: Stephnek barátnője van és nem pasija

K.: Tristan-t fiúként ismerjük meg

F.: Hardinnak nem kellett sok idő ahhoz, hogy Tessával jóba legyenek

K.: Sokáig (NAGYON!!!) aljasan viselkedik a lánnyal

F.: Landon barátnőjével a filmben nem is találkozunk

K.: Dakota és Tessa nagyon könnyen megbarátkoztak egymással, jó barátnők

F.: Hardin a lakást az egyik professzor által kapja meg. Sőt... Tessát oda bevezeti mondván ott lakhatnának együtt.

K.: Hardin a szeretkezésük után még mindig próbálja rábeszélni Tessát arra, hogy költözzenek össze. A lakást pedig ő találta és Tessa beleegyezésére várt, mert csak úgy gondolta értelmesnek a lakás megvásárolását ha együtt élnének tessával.

F.: Tessának semmi állása nincs, nincs miből fenttartsa magát, az anyagi helyzete 0, azaz 0

K.: Tessa gyakornoki állást kap a Vance kiadónál ami 200 dolláros fizetéssel jár

F.: Tessa nem találkozk a szülőkkel az eskvő előtt

K.: Tessa nagyon jól kijön Hardin édesapjával és az újdonsült feleségével, Karennel

F.: T&H a kollégiumban aludtak legtöbbször illetve a későbbi lakásukban

K.: Tessa elképesztően sokat tartózkodik Hardinéknál (az apjáék házában), szinte be is költözött napokra

F.: A szeretkezés a "saját" lakásukban történik

K.: sajnos a kollégiumi szobában ejtik meg hajnali 4-kor :D

F.: Tess nem vezet autót

K.: Nyilvánvalóan az állása miatt (is) kocsi szükségre szorult, ezért vett is egy Toyota corollát (2010)

F.: Csak Hardinnal folytat szerelmi kapcsolatot a hősnőnk

K.: (KAPASZKODJ MEG!) Zeddel is kavarnak egy darabig(!!!)

És a könyvben tényleg sokáig tépelődnek a tinik az érzéseikkel kapcsolatban.. :O



Tehát Kedves, szerintem jobban jársz ha holnap meglátogatsz egy könyvesboltot vagy esetleg egy könyvtárat! :)

(A könyv ára szerintem nem vészes ahhoz képest, hogy m ilyen jó! 3490 maximum.) :)

2019. jún. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudom hogy a kérdés nem mostani, de a film egy borzadály! Az utolsó válaszoló mindent elmondott tehát én nem fogom leírni még egyszer, de ég és föld. Én kicsit sem sejtettem hogy Hardin miért titkolja őt a barátai előtt, de mikor megtudtam az én szívem is majdnem megszakadt, Tessa miatt és Hardin miatt is, mert tényleg beleszeretett a lányba de nagyon elrontotta. Ha az ember úgy nézi meg hogy előtte nem olvasta a könyvet az imádni fogja mert jó a film, de aki olvasta a könyvet az viszonyt gyűlöli! És aki előbb látta a filmet, majd elolvasta a könyvet, soha többé nem fogja megnézni újra! Ezért nem szoktam olyan filmet megnézni aminek a könyvét már elolvastam. Az egyik kedvencem a Gyönyörű Sorcsapás sorozat. Az 9 részes három rész szól a főszereplőkről, négy a testvéreiről, egy a barátaikról egy meg mindenkiről. Nos ezt is meg akarják filmesíteni állítólag én meg majdnem sírva fakadtam hogy nem tehetik. Nem ronthatják el ezt is!
2020. márc. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aki olvasta mind a négy könyvet a negyedik könyv végére együtt maradnak?
2021. febr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!