Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Anakin Darth Vaderként sokat...

Anakin Darth Vaderként sokat gondolt Padméra?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 23. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Padme akkor már meg volt halva. Persze gondolom kesergett rajta egy darabig.
2019. ápr. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg gondolt, igen. Ugyanis az egész trilógiának az a lényege, hogy bár átállt a sötét oldalra, összességében tényleg ő számolt le a sötét oldallal, mivel megvolt benne még a fény és a gyerekeiért szembeszállt az uralkodóval.
2019. ápr. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Párszor biztos kicsapta rá
2019. ápr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Nem hokizott már rá. Fájdalmai voltak, levágták mindenét kb, csak a maszk meg a ruha tartotta életben szerintem hamar túllépett a csaj dolgon és a halál csillagra koncentrált.
2019. ápr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Tudom nem mostani kérdés de megválaszolom xD.

Szerintem igen... Hisz miatta és a gyermeke (akkor még nem tudta ugye hogy 2 lesz) miatt állt át a sötét oldalra, mert Palpatine azt mondta vissza tudja hozni a halálból, de azt hazudta hogy Anakin/Vader ölte meg őt... Volt szeretet Vaderben, ha nem mutatta ki akkor is. Szerintem iszonyatosan sokat gondolt rá. Próbálhatta elterelni a figyelmét de azt hitte hogy ő ölte meg azt a nőt akit jobban szeretett a saját életénél is...

Szóval szerintem igen, nagyon sokat gondolt rá és álmodozhatott milyen lett volna ha együtt lennének a gyerekével/gyereikekkel.

2019. okt. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Emily ***** válasza:
Az új Vader képregényben is benne van, hogy még A Birodalom visszavág után - miután találkozott a fiával - is sokat gondol rá, tele van emlékekkel. Persze nyilván a fiával való találkozás külön felkavarta az érzéseit, emlékeit.
2023. jan. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!