Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Cinema City kérdés?

Cinema City kérdés?

Figyelt kérdés

Ma megyünk megnézni egy filmet, és az lenne a kérdésem, hogy az emailben kapott jegyeket, csak fel kell mutatni telefonon?

Hogyan működik pontosan?



2019. ápr. 26. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
30%

Szia,


A foglalás névre szól. Pénztárnál bemondod hogy XY néven van foglalás erre meg arra a filmre X főre, és az ott dolgozó látni fogja. Nem kell felmutatni semmit.


Ha már fizettél online, akkor odaadja a jegyeket. Ha még nem, akkor ki kell fizetned, és odaadja a jegyeket, majd örülsz, és bemész :)

2019. ápr. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

De akkor a qr kódos jegyeknek mi értelme van amiket kaptam emailben?

2019. ápr. 26. 13:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első a foglalásról beszél. :D


Kérdező, ha megvásároltad és kifizetted a jegyet, és megkaptad emailben a QR kódos fájlt, akkor igen, azt kell majd megmutatnod a telefonodon a jegykezelőnek. Vagy ki is nyomtathatod, ha úgy kényelmesebb.


De ezt le is írják az emailben, amiben megkapod a jegyet (csekkoltam, nekem is tegnap jött):

"(...) Ezek bemutatásának két lehetséges módja van, az egyik a hagyományos papíralapú, kinyomtatott, a másik pedig megfelelő eszközre letöltött elektronikus formátum.(Kérjük gondoskodjon róla, hogy a tablet/okostelefon/iPad stb. alaklmas legyen a JPG/PDF formátum olvasására, illetve, hogy a töltöttségi állapota megfelelő legyen. A helyszínen erre nem tudunk külön lehetőséget biztosítani.)"

2019. ápr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. :)

Úgy látszik pont azon a részen siklott át a figyelmem. :P

Furcsálottam is, hogy nem írják :D

2019. ápr. 26. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!