Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok mondani hasonló jó...

Tudtok mondani hasonló jó sorozatokat?

Figyelt kérdés

Az eddigi sorozatok amiket néztem és nagyon megfogtak.


Vámpírnaplók

Trónok Harca

Stranger Things

The 100

The End of the f*cking world

Végtelen Szerelem

és a legutóbbi a Szolgálólány meséje


Leginkább olyasfajtára gondolok ahol van tiltott szerelmi kapcsolat vagy csak szimplán bonyolult, nagyon érdekelnek az olyan sorozatok amikben ilyesfajta szálak vannak.

Viszont igazából lehet bármilyen fajta amit szerettek, vagy nagyon megfogott titeket,csak érdekes legyen .


Köszönöm hogyha tudtok ebben segíteni!



2019. ápr. 26. 19:52
 1/4 anonim válasza:
Én a Grace klinikát nézem, már a 15. Évadnal járnak
2019. ápr. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gondolom a Vámpírnaplók mellett a spin-offok is ismerősek akkor. :)


Esetleg Teen Wolf, Shadowhunters. Más nem jut eszembe, de ezekben végül is van tiltott szerelmi kapcsolat. (nem erre épülnek, de van bennük)

2019. ápr. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket.

Ha esetleg bárki tudna még akkor ha gondolja ossza meg velem! :)

A shadowhunters érdekesnek hangzik. Mindenképp belenézek.

A többit már láttam, valamennyi részüket és igen én is kicsit rosszul fogalmaztam mert nem kell hogy tiltott szerelemre épüljön, de jó lenne ha lenne benne egy olyan szál.

2019. ápr. 27. 10:31
 4/4 anonim ***** válasza:
The Umbrella Academy nagyon jó, hát van egy "bonyolúlt","tiltott" szerelmi szál benne, de sztem nem az miatt érdemes nézni...
2019. ápr. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!