Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti egyetértek azzal amit...

Z3nirH kérdése:

Ti egyetértek azzal amit Thanos akar csinálni?

Figyelt kérdés
Végülis sztem nem hülyeség. A fél populáció kiírtása. A bolygónk nem bír el ennyi embert, az erőforrásaink végesek. Ha nem lépünk hamar, akkor nem csak a fél emberiség pusztul ki, hanem az élet. Szerintetek?
2019. ápr. 28. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Ez egyáltalán nem igaz szerintem . Nem lenne jó ha az univerzum fele elpusztulna, semmilyen módon nem lenne jobb semmi. Az emberek (stb.) arra emlékeznének, hogy Thanos ölte meg pl a barátjukat, családjukat, vagy csak szimplán az embertársaikat. Aki nem látta a filmet az ne olvasson tovább!



Egyébként is Thanos már a film végénél azt mondta, hogy inkább az egész univerzumot elpusztítja és csinál egy másikat. Szerintem Tony halála így volt a legjobb. Őt szerettem a legjobban, mert egyébként nagyképű de van szíve (ahogy a filmben is van, amikor leteszik a vízre a virágot és a szívét, "bizonyíték, hogy Tony Starknak van szíve").


Amúgyis nem tok mindegy, hogy a saját mocskában vagy Thanos által pusztul el a Föld.

2019. ápr. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem lenne jó ha az univerzum fele elpusztulna, semmilyen módon nem lenne jobb semmi. Az emberek (stb.) arra emlékeznének, hogy Thanos ölte meg pl a barátjukat, családjukat, vagy csak szimplán az embertársaikat. Aki nem látta a filmet az ne olvasson tovább!



Egyébként is Thanos már a film végénél azt mondta, hogy inkább az egész univerzumot elpusztítja és csinál egy másikat. Szerintem Tony halála így volt a legjobb. Őt szerettem a legjobban, mert egyébként nagyképű de van szíve (ahogy a filmben is van, amikor leteszik a vízre a virágot és a szívét, "bizonyíték, hogy Tony Starknak van szíve").

2019. ápr. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi😅 véletlen kettőt küldtem el. A másodikat akartam.
2019. ápr. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az ki?
2019. ápr. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudom, mert nem nézem ezt. De a válaszolók által leírt probléma orvosolható lenne azzal, ha minden embert kiirtanának és így senki sem emlékezne semmire sem. És a bolygó is megmarad szépnek, az ember nélkül.
2019. ápr. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez kétélű dolog.Nyilván az egyik oldalon van a túlnépesedés,a föld javainak kizsákmányolása,ipari környezetszennyezés stb,míg a másik oldalon szeretteink,család,rokonok,barátok. A fél emberiség elpusztítása nem lehet hosszútávú megoldás,hiszen pár évtized múlva ugyanott tartanánk.Nem beszélve arról a fájdalomról melyt egy ilyen csettintés okoz.Ezt jól be is mutatja a film pl:Sólyomszem esete.Persze mindez sokkal könnyebb ha egy érzéketlen pszichopata vagy,nulla családdal, vagy van max két nevelt gyereked akik közül az egyikből kirakóst csinálsz,a másikat meg lelököd egy szirtről.Amúgy az emberiség jövője a kolonizáció.egy új bolygó lakhatóvá tétele,benépesítése lehet a megoldás a jövőt illetően.Aztán ott is kezdődhet minden elölről...Kapzsi milliárdosok,ipargyárosok,a felelőtlen emberi tevékenység és pár száz év múlva az új bolygónak is oda.Valamelyik filmben elhangzik"az emberiség a bolygó rákfenéje"
2019. ápr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!