Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik filmben van ez a...

Melyik filmben van ez a nagyon "felzaklató" jelenet?

Figyelt kérdés

Gyerekként láttam egy filmet amiben drogkereskedők olajba mártották a kokainos zacskókat és lenyelették egy nővel. Majd a nő és a kisfia elindultak valami állomásra ahol az anya összeesett.

A fiú a wc-ben bújt el ahol megkéseltek valakit és végignézte.

Gyerekként ezek nagyon felzaklattak. Kíváncsi vagyok ez most milyen hatással lenne rám, de nem tudom mi film címe.



2019. ápr. 30. 01:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
a wc-ben elbújt fiú aki tanúja volt a gyilkosságnak-az a jelenet ismerős a Kis szemtanú-ból ami Harrison Ford filmje.nem állítom hogy ezt keresed,de egy ilyen jelenet tuti van a filmben.nézz rá talán ez az
2019. ápr. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, ez az a film. Köszönöm. Érdekes de még mindig felzaklatott, talán a gyerekkori berögződés miatt lehet.

Hálás vagyok hogy segitettél megtalálni.

2019. máj. 1. 00:09
 3/3 anonim ***** válasza:
szívesen!
2019. máj. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!