Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe a filmnek?

Enci9425 kérdése:

Mi a címe a filmnek?

Figyelt kérdés

Láttam egy töredéket kb 10évvel ezelőtt egy fekete - fehér filmből,de nem tudom se a színészek nevét,sem a film címét. A részletben egy falu volt,egy szegény lány,akit hozzáadtak egy gazdag férfihoz,aki jóval idősebb volt nála,ha jól emlékszem,gyerekük is született,de a feleség megundorodott a férjétől,és nem akart több gyereket,és a férj anyja azt mondta neki,hogy az anyja hasában nem volt jobb dolga.

Utána a férj meghalt,mivel az asszony az arcába nyomta a párnát,de az orvos természetes halálnak minősítette az ügyet.

Eddig làttam. Valaki tudja,melyik film lehet ez?



2019. máj. 2. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Magyar film volt?
2019. máj. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja,igen,pont a lényeg maradt ki. Magyar film volt,igen,a színésznő kicsit hasonlított Tenki Rékára,de biztos hogy nem ő volt,ez nagyon régi film.
2019. máj. 3. 04:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!