Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hold szerelmesei / Moon...

Hold szerelmesei / Moon lovers-hez hasonló koreai vagy japán történelmi sorozatokat tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Olyat keresek ami nagyon hasonló hangvételű ehhez.

És jól néznek ki benne a szereplők, nem szakállas öregebb manusok vannak benne, hanem olyasmik a szereplők mint ebben.

Aki látta a sorozatot és van ötlete, légyszi írjon :)



2019. máj. 5. 10:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nagy kedvencem ezen kívül (A Moon lovers az egyik legnagyobb kedvencem) a The princess man. A hangvétele elég hasonló. (Az eleje elég vidám.)

A Faith-et még nem láttam, de csak jókat hallottam róla. Az első részt megnéztem, kicsit unalmas volt, így abbahagytam, de azt csicseregték a madarak, hogy az első 1-2 rész után nagyon, nagyon jó lesz. Ebben is időutazó a nő.

Aztán van még egy szintén időutazós, történelmi, de ennek a hangvétele majdnem végig nagyon vidám és vicces, ez a My only love song. (Ez tényleg nagyon lökött és vicces sorozat.)

Ezek közül tényleg a The princess man az, amit teljes szívből tudok ajánlani, ha a Moon lovers tetszett.

2019. dec. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!