Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a Trónok harca...

Mit gondoltok a Trónok harca 8. évad 4. részéről?

Figyelt kérdés
Jelenleg én UTÁLOM Cerseit, Jamieben picit csalódtam, sajnálom Rhaegalt (nem biztos, hogy így írják), és Euront és utálom. Szürke férget szintés sajnálom, de Danyt a legjobban. Nincs neki se Rhaegal, se Missandei, Drogonnal nem sokat ér...

2019. máj. 6. 21:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Jelenleg utálok minden karaktert, mert mind agyhalott.

Danyék megérdemlik a sorsukat, teljesen idióta döntéseket hoztak már a 7. évadban is. Ha nincs Tyrion "remek" ötlete, hogy menjenek wight vadászatra a Falon túlra, akkor a Mások SOHA nem jutnak át a Falon, mindhárom sárkány élne, mert ott és akkor Dany megszerezné a vastrónt és kész. És a Mások miatt sem kéne aggódni, mert sárkány nélkül nem jutnak át a Falon.

Akik eddig meghaltak, azok mind Dany, Tyrion és Jon dilettantizmusa miatt haltak meg.

Igazából mind megérdemli a halált ezen a ponton, Cersei és Euron mert elmebetegek, a többiek meg azért, mert közveszélyes idióták.

2019. máj. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Látványosan megy Daenerys jellemének a leépítése és ez baromira nem tetszik.A múlt részben is az a húzás melyben elveszítette serege túlnyomó részét és most a sárkány...mindez arra volt jó a készítők részéről hogy egalba hozzák az erőviszonyokat.Elnagyolt és elsietett,ötlettelen fostenger az egész.Megfosztják a lányt mindattól ami miatt vezérré,királynővé nőtte ki magát.A maradék két részben pedig az őrült apjával vonnak párhuzamot és szinte sorsszerű lesz a bukása.Nem is tudom mi a fenének nézem még...na és a mai rész Missandei és a sárkány pár pillanat az egész.Miközben Tyrion aki úgy van elkönyvelve hogy mennyire okos,próbál a lelkére hatni MEGINT ennek a szívtelen szukának.Euron aki egy senki nímand,persze cseles stratégának van előadva de van olyan aki ezt el is hiszi? Van olyan aki szerint a pali nem egy rossz vicc?Plusz egy újabb poén Jon származása.Naná hogy rögtön ármánykodás indul Varys felől...Remélem Drogon bezabálja.Dühítő ,szánalmas katyvasz az egész.Ez lett a végére g.o.t ha én rendeztem volna vagy bármi beleszólásom lehetett volna a történet alakulásába,Daenerysnek adtam volna a vastrónt,és magasról tettem volna az olyan dumákra hogy fanservice meg ilyenek.
2019. máj. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Ma az agybol nem keltem ki, olyan szar hangulatom lett az egesz resztol. Mindenki megorult. Komolyan. De nagyon durvan. Szerintem en itt kiszallok, mert amikor nagy izgatottsaggal beulok a tv ele 3kor es 4kor bogve allok fel, mar nem normalis
2019. máj. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Gusztustalanul klisé az egész, már érzem, hogy a “tökéletes” Jon lesz a végén a király...


Nagyon szánalmas, ahogy hirtelen a készítők próbálják bemocskolni Daenerys karakterét és próbálják ellenszenvesnek beállítani, gondolom azért, hogy előkészítsék Jont... Ráadásul hatalmas ostobaságok hangoztak el a rész folyamán, mint például, hogy nem számít, hogy Jon nem akar uralkodni. Nem lenne jó uralkodó az, aki nem akar király lenni, maximum néhány ember számára borzasztóan előnyös, mert az ilyen uralkodót lehet szétmanipulálni (nem mellesleg Jon most be is bizonyította, hogy Daenerys is milyen könnyen tudná irányítani). Sansának is nem véletlenül Jon trónrahelyezése az első gondolata, hiszen északnak (és főleg neki) borzasztóan előnyös lenne. Az is borzasztóan idegesítő volt, ahogy az északiak istenítették Jont, miközben semmit nem csinált.


A másik dolog, ami felidegesített, amikor Euron megtámadta Daenerys flottáját. Azt értem, hogy a meglepetés erejével csapott le, de Daenerys miért nem csinált semmit? Hagyta, hogy szétkapják a hajóit, pedig könnyedén megereszhetett volna egy dracaryst.


Cersei hozta a karakterét, nem szolgált meglepetéssel.


A Missandeies részt meg nem értem. Rögtön kitaláltam, hogy fel fogja áldozni magát, aztán ment az epic zene és mondta nagy drámaian, hogy DRACARYS, erre... Nem történt semmi. Csak én vártam, hogy rögtön lecsap a sárkány vagy valami? Mert így semmi értelme nem volt ennek a nagy drámai utolsó szónak.


Az egyetlen karakter, akinek tetszik a történetszálának az alakulása az Arya, még neki maradtak hű talán ebben a részben a karakteréhez. Tetszett, hogy amikor visszautasította Gendryt, akkor az első évadban megfogalmazott szavait használták, amikor Ned arról beszélt, hogy majd úrnő lesz.

2019. máj. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%

Ezért megérte, ez hatalmas:

[link]


xD

2019. máj. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
77%
Elsőnek: miért ne juthattak volna át a falon? Valahogy biztos megoldották volna, nem azért gyűjtötték össze azt a nagy sereget, hogy a faltól északra üldögéljenek.
2019. máj. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
A Véreb látomásában valami olyasmi volt, hogy a Keleti őrségnél jutnak át, nem? Pontosan nem emlékszem már m
2019. máj. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
6. De nem oldották meg. Amíg nem volt sárkányuk, addig nyugodtan ültek a seggükön. A sorozat nem mutatott egyetlen alternatív tervet sem az átjutásukra. Az egész arra épült, hogy Jonék elmentek wightra vadászni és ezért ki tudtak lőni egy sárkányt maguknak.
2019. máj. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és mindenkivel egyetértek (már aki véleményt írt) és a link és tetszett :D. Én azt sem értem, hogy Euron honnan a ...-ból tudta, hogy ott lesz Dany? Akkor már valaki elárulta Danyt? A végén a nézését biztos sokat gyakorolhatta Emilia Clark vagy ki :D
2019. máj. 7. 14:21
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értettem a végén, ha Cersei meg akarja őket ölni, akkor Missandei lefejezése helyett miért nem adott tüzelési parancsot?

Dany, a makulátlanok és Drogon is odavonult a skorpiók elé, amik ott sorakoztak végig a falakon. Leszedték az égből Rhaegalt, miért nem lőtték ki az előttük a földön álló mozdulatlan Drogont? Ez most ilyen deja vu, mint amikor az Éjkirály Viseriont veszi célba és nem az előtte a földön várakozó Drogont.

2019. máj. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!