Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Te kit ültetnél a vastrónra?...

Te kit ültetnél a vastrónra? Szerinted hogy végződik a sorozat (Trónok harca)? A másokkal szerintem még nem végeztek, szerinted?

Figyelt kérdés
Kérlek csak akkor válaszolj, ha nézed a sorozatot!
2019. máj. 6. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Edmure Tullyt


De egyébként ha igazak a spoilerek, akkor Bran fog a trónon ülni. Amekkora baromság a spoiler/leak minden része, attól valószínűbb, hogy igaz sajnos.


A Másokkal szerintem a sorozatban végeztek. Eléggé mostohán bántak velük, azok után, ahogy felépítették őket:

https://www.youtube.com/watch?v=aC7qh8gFbhQ

Ezek után, ami volt, hát...lmao.

Nem értem, hogy hogyan születhettek ilyen mesék erről a rakás bénaságról. De ugye akkor még a könyveket próbálták adaptálni és nem saját fanfikciójukat írták. Régi szép idők.


A részeges Cersei és a Jack Sparrow-wannabe Euron a nagy gonoszok. Megfűszerezve egy teljesen értelmetlen konfliktussal Dany és Jon között.

Ez az egész még hihető is lenne, ha a sorozat-Euron rendelkezne a könyves-Euron bármelyik tulajdonságával, már ahhoz, hogy ő a nagy ellenség, a valyriai páncéljával, a sárkánykürtjével, a sötét varázslataival, aki megjárta Valyriát, de a sorozatban egy szimpla bohóc egy teleportáló vagy láthatatlan flottával.


Ezen a ponton már szerintem nem lehet jól befejezni a sorozatot. Két rész alatt nem lehet megjavítani azt, amit folyamatosan leromboltak 4 évad alatt. Most már lényegtelen hogyan lesz vége, nincs súlya.

2019. máj. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a másokkal végeztek, de elég gyatra lezàràs volt x ezer év után. Érződik szerintem, hogy nem Martin találta már ki ezt az évadot.

A trónra szerintem Jon ül

2019. máj. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A trónt beolvasztanám, és ne üljön rajta senki.

A sorozat/könyvek elején is így gondoltam, és amilyen irányt vett az egész, most is így gondolom.


Sajnálom, hogy elfogytak a könyvek, és már nem Martin írta a sztorit.

2019. máj. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem senki... Daenerys teljes erejèt bevetve támadja majd Cerseit fél Királyvár elpusztul majd. Aztán Danyék felülkerekednek Cerseien. Ès ekkor szerintem Cersei beveti újra a futótüzet és az egész várat felrobbantja vastrónnal mindennel együtt. Én kinézem belőle hogy inkább öngyilkos lesz minthogy foglyul essen és elítéljék... Azthiszem mikor Stannis ostromolta öket akkor is volt nala mereg fiola es ha Stannis nyert volna ongyilkos lett volna.
2019. máj. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Amúgy szivem szerint Daeneryst tenném a trónra. Én vele tudok azonosulni.Egyaltalan nm orult szerintem. Persze hogy nm akarja elengedni a tront semmiaron... ez az èletcelja annyi mindent felaldozott mar ezert konkretan mindenet erre rakta fel. Es szerintem az o helyeben barmelyik ember ugyanigy viselkedne. Sőt. Én a helyeben sokkal de sokkal agresszivebben leptem volna fel bizonyos helyzetekben. Kb fel westerost felperzselhette volna mar. Hoditani nem lehet szepen... miota tyrion meg a pok "segitenek" neki azota szenved vesztesegeket. A holtak is raertek volna... elotte siman kivegezhette volna cerseit.
2019. máj. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

A színészek elszólásaiból próbáltam pár dolgot kitalálni.

Arya: az utolsó jelenetében teljesen egyedül lesz.szerintem a fekete-fehér házban fog kikötni Jaqen helyén...

Sansa: a színésznő tetkója.biztos túléli és marad Deres úrnője.

John (Kit H.) Felesége kiakadt a sorozat végén. Sanszos ,hogy John-nak csúnya halála lesz.

Daenerys: "felbasztam magam,amiért megkellett csinálnom azt a szarságot" 2. "A szájába vett valamit,ami Daenerysé,aztán meghalt" erre semmi értelmes nem jutott még eszembe hogyan halhat meg.

Bran: tuti ő lesz az új éjkirály,ezzel meg is lesz oldva a dolog.örök béke a holtak és az élők között,mert ha csávón múlik,a holtak azok is maradnak.

Jamie meg Cersei egymást nyírják ki.

Tyrion sem éli túl,sztem harcban hal meg . A kripta után inkább csatába megy.el is mondta akkor.


Szóval,a falka tényleg túléli. A trónra pedig olyas valaki kerül majd,akit még nem is ismerünk.így az összes rajongói tábor részére keserédes lesz a vége.ahogy Martin fogalmazott.

2019. máj. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Daenerysnek már nem tetszik a karaktere. Eddig azért követelte a trónt mert jog szerint az őt illeti. Erre kiderül, hogy JOG szerint Johné a trón. Na akkor azt tartsuk már titokban... És a boszorkány szerint nem is lehet gyereke... Szóval így mire gondol,hova vezet ez...
2019. máj. 9. 00:25
 8/9 A kérdező kommentje:
Minden véleményre ment a zöld jel. Nagyon érdekes megközelítések írtok.🙂
2019. máj. 9. 00:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudom ki fog ülni a trónon, de az biztos hogy sem Jon, sem Dany.
2019. máj. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!