Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismertek olyan alkalmazást,...

Ismertek olyan alkalmazást, amivel gyűjthetem, hogy milyen filmeket, sorozatokat láttam már?

Figyelt kérdés
Olyan alkalmazás,mint például egy könyvtár. Mondjuk ez alapján ajánlhat nekem filmeket,sorozatokat. Ha ismertek hasonlót,légyszi,ne tartsátok magatokban. 🤗

2019. máj. 12. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Az agyad.
2019. máj. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
IMDB-n ha regisztrálsz akkor tárolhatod a filmeket és sorozatokat amiket láttál és tetszett.
2019. máj. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi 2. :)
2019. máj. 12. 13:18
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kőkorszaki módszert használok: egy Windows jegyzettömbbe írkálom a filmeket.
2019. máj. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
IMDb-nek mobil appja is van. Egyik legjobb alkalmazás erre és a filmekről való informálódásra.
2019. máj. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

IMDb, de én az online filmeket gyakrabban használom (ott meg is tudod nézni a filmet vagy keresheszt akár kategória vagy évszám szerint) ha ott regisztrálsz be tudod rakni a kedvencekbe.


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2019. máj. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

TV TIME alkalmazás

Nagyon jó

2019. máj. 17. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!