Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Ismertek olyan alkalmazást, amivel gyűjthetem, hogy milyen filmeket, sorozatokat láttam már?

Olyan alkalmazás,mint például egy könyvtár. Mondjuk ez alapján ajánlhat nekem filmeket,sorozatokat. Ha ismertek hasonlót,légyszi,ne tartsátok magatokban. 🤗

Keress kérdéseket hasonló témákban: film, sorozat, könyvtár, gyűjtő, alkalmazás, letöltés, ajánló

máj. 12. 12:35  Privát üzenet  

A válaszok
Az agyad.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont máj. 12. 12:46 Privát üzenet
IMDB-n ha regisztrálsz akkor tárolhatod a filmeket és sorozatokat amiket láttál és tetszett.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont máj. 12. 13:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi 2. :)

# 3/7Időpont máj. 12. 13:18 Privát üzenet
Én kőkorszaki módszert használok: egy Windows jegyzettömbbe írkálom a filmeket.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont máj. 12. 13:29 Privát üzenet
IMDb-nek mobil appja is van. Egyik legjobb alkalmazás erre és a filmekről való informálódásra.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont máj. 12. 13:29 Privát üzenet

IMDb, de én az online filmeket gyakrabban használom (ott meg is tudod nézni a filmet vagy keresheszt akár kategória vagy évszám szerint) ha ott regisztrálsz be tudod rakni a kedvencekbe.

* Automatikusan eltávolított tartalom.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont máj. 12. 21:08 Privát üzenet

TV TIME alkalmazás

Nagyon jó

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont máj. 17. 03:12 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudnátok ajánlani kiemelkedő ázsiai filmeket, sorozatokat?
Ajánlanátok olyan sorozatokat/Animéket, amikben páratlan elmék elmeharcát láthatjuk?
Ismertek a Gangsta című animéhez hasonló sorozatot? Mármint ilyen maffia/ gengszter sorozatokat? Többi lent.
Tudtok nekem állatos sorozatokat ajánlani?
Tudnátok posztapokaliptikus sorozatokat mondani?
Olyan android alkalmazást keresek, ahol ingyen tudok sorozatokat nézni. Nem számít, ha angol, csak legyen rajta sok sorozat. Mit tudnátok ajánlani?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!