Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Harry Potter avagy Bosszúállók?

Harry Potter avagy Bosszúállók?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb, koherensebb sorozat a kettő közül? Melyiket érdemes nézni inkább?

2019. máj. 13. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
40%

Csak a Harry Pottert láttam.

A Bosszúállókat akkor sem nézném meg, ha a halál lenne a másik opció.

Szóval szerintem Harry Potter. De abból is inkább a könyvek.

2019. máj. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Összehasonlíthatatlan, mindkettő egyedi és különleges a műfajában.
2019. máj. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Ég és föld a különbség a kettő között, szóval ez így elég értelmetlen kérdés (arról nem is beszélve hogy az avagy szónak ebben a formában eleve nincs értelme). Azt érdemes nézni, amelyiknek a témája jobban vonz.

Mondjuk eleve semmi nem akadályoz meg benne hogy mindkét világban elmerülj.

2019. máj. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Az égvilágon semmi közük nincs egymáshoz, így az összehasonlításuk totál értelmetlen.
2019. máj. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

Valóban nincs közök egymáshoz. Viszont én mindkettőt nagyon szeretem és többször láttam.

A Harry Potter az ugye 8 film és úgy nagyjából egy szálon fut. Ezzel szemben a Bosszúállók 4 része a Marvel univerzumhoz tartozik és ahhoz, hogy értsd és szeresd ismerned kell a többi Marveles mozit, az kb még úgy 20 film.

De én mindkettőt csak ajánlani tudom :)

2019. máj. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én mind2t imádom és minkettőt nézd meg, de sztem először a HPt mert a Bosszúállókhoz eléggé el kell merülni a Marvel univerzumban :)
2019. máj. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen Harry Potter. Bár a könyvek tényleg jobbak.
2019. aug. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mindkettő! De a Marvel filmeket kronológiai sorrendben nézd! Úgy az igazi! A Harry Potter mindenhogy jó.
2020. máj. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!