Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vannak még ilyen filmek?

Vannak még ilyen filmek?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondolok, mint a Bűnök és vétkek Woody Allentől. A lényeg, hogy fontos szereplő (de inkább főszereplő) öl, akiről vagy nem lehet eldönteni egyértelműen, hogy jó/rossz, vagy inkább jó felé billen. Tehát nem a tipik rosszfiú + hős sztori, hanem reálisabb, árnyaltabb. A legjobban az érdekelne, amiben az inkább szimpatikus szereplő öl.

Köszi a tippeket előre is! :)



2019. máj. 14. 01:28
 1/8 A kérdező kommentje:
A "színdarab"ot nem én írtam be a tagek közé, a rendszer módosította. Szóval színdarab ne, csak film. :)
2019. máj. 14. 01:33
 2/8 anonim válasza:

ha krimi is jöhet, akkor a columbo sorozatnak vannak kimondottan ilyen részei:


az elfelejtett hölgy

kapj el, ha tudsz!

nehéz ügy

2019. máj. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Seracco ***** válasza:

A holló (1994)

A holló 2.: Angyalok városa

A szikla

A megtorló (2004)

A megtorló: Háborús övezet

John Wick

John Wick: 2. felvonás

Polar (2019)

Kobra (1986)

Kommandó (1986)


Néhányukban a gyilkolászó főhős szimpibb is lehetne.

2019. máj. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Seracco ***** válasza:
Ja és a "Rambo 2" és a "Rambo 3" kimaradt.
2019. máj. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Seracco ***** válasza:

Közben a "John Rambo" és a három "The Expendables - A feláldozhatók" film is beugrott.

Na most már tényleg befogom a szám. :D

2019. máj. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A tehetséges Mr. Ripley
2019. máj. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket, mentek a zöldek. :)

Jöhetnek még amúgy, plusz annyit még pontosítanék, hogy innentől inkább olyanok, amikben egy darab tervezett gyilkosság van, és a főhős amúgy nem gyilkolászós-akcióhős alkat, hanem valami ráviszi. Mint a Ragyogó napfény/Tehetséges Mr. Ripley (most jöttem rá, hogy ez a kettő ugyanaz :D)

2019. máj. 14. 14:41
 8/8 Seracco ***** válasza:

Nekem egyelőre a Ridley Scott-Russell Crowe féle Gladiátor jutott még eszembe csak hát az is kilóg a sorból. Lehet hogy láttad már. Ha nem akkor annyit elárulok róla hogy abban a főhős egyetlen emberen akar igazán bosszút állni ami sikerül is neki de előtte még jó sok ellenfelet is a másvilágra küld. Jól megy neki mert hosszú ideig egy nagy sereg irányításával foglalkozott.


Olyan film amiben a főhős csak egy vagy több ember fejére pályázik és mások leölésétől tartózkodni igyekszik nem akar eszembe jutni.

2019. máj. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!