Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek Hagrid gondolt...

Szerintetek Hagrid gondolt úgy Hermionéra?

Figyelt kérdés
Harry Potter, Hermione, pedofil, szex, erőszak
2019. máj. 14. 16:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Az is bolond, aki erre gondol.

Nem, nem gondolt.

2019. máj. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, dehogy. :D Az óriás nőbe volt szerelmes.
2019. máj. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
jó ideje gondolhat rá,hiszen Hermione majd 30 éves.pofám leszakad hogy repül az idő.sőt ma este én is gondolok rá :D
2019. máj. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Valahol olvastam róla, sőt, ott Hagrid meg is erőszakolta. De a történetben nem rémlik hogy ezt kifejtették volna, vagy csak Rowling nem akarta bele írni egy gyerek könyvbe.
2019. máj. 14. 18:16
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem te max fanfictiont olvastál :D Ha tényleg ez történt volna az internet máglyán égette volna Rowlingot. (Lásd: A Naginis eset után is mekkora felháborodás volt.)


Én pl. most rákerestem és 0 darab cikket találtam. Ha pedig az egyik legnagyobb gyerek-franchise-ban ilyen történik általában írnak róla valamit.

2019. máj. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Uhh igen, szerintem is ez lehetett. Mert egy csomó helyen olvasom hogy Pitont is össze shippelik Hermionéval meg még ezer diákkal a Roxfortból, de ezt a Hagridost például egy angol weblapon olvastam.
2019. máj. 14. 18:31
 7/12 anonim ***** válasza:
És mi volt a weblap neve rule34?
2019. máj. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csak mert angol nem lesz igaz ;)
2019. máj. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tudom, csak van egy két olyan rész is pl amikor Hagrid megfogja Hermione kezét a Bölcsek Kövében mikor Malfoy le sárvérűzte és a lány sírt. Ez tudom hogy könyvben nem volt, vagy csak nem emlékszem.
2019. máj. 14. 19:29
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A sárvérű kifejezés a második könyvig nem jelenik meg, és Hermione azt se tudja akkor mit jelent, nemhogy sír miatta.

Ha pedig eltévesztetted és a második könyvre gondoltál...Hagrid csak teát csinál, hozzá se nyúl Hermionéhez.

2019. máj. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!