Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol lehet letölteni vagy...

Hol lehet letölteni vagy megnézni a Detective Conan ( Conan a detektív) részeit az 52-től?

Figyelt kérdés
Mindenhol kerestem, de csak az 51. részig találtam meg. Nem baj ha nem magyar szinkronos, a felirat is jó. Linkeljetek kérlek.
2010. júl. 6. 22:02
 1/8 Bomo ***** válasza:
Nemtudom, de szerintem bármilyen torrent oldalról vagy : www.animaxtv.hu. Itt vannak oldalt olyanok, hogy Legnézetebb videók és ha benne van akkor szerencsés vagy.^^
2010. júl. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En is nagyon regota keresem,te azt irtad hogy mar megvan neked 51.reszig. Azokat honnan toltotted le?? Kerlek hogy ird meg mert nagyon szeretnem ha meglenne.
2010. júl. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az 51.-ig innen töltöttem le:

[link] regelni kell, de csak úgy mint a gp-s oldalaknál. A torrenteket még megnézem. köszi az ötletet :) Az animaxon nincs fent :( Ja am meg még az animeseries.gporatal.hu -n is fent lehet csak az jelenleg karbantartás alatt áll :(

2010. júl. 7. 22:27
 4/8 A kérdező kommentje:
egyik torrentes oldalon sem találtam :(
2010. júl. 7. 23:16
 5/8 Kumiko-chan válasza:
Magyarul tudtommal sehol sem lehet megnézni végig. Angolul, vagy felirattal pedíg a youtube-on rajta van minden rész. (Angolul nincs meg végig, csak felirattal)
2010. dec. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon akánlom az eredeti,japán szinkront,angol felirattal! Én már 370+ részt néztem meg így,és megértettem,pedig csak 13 vagyok :D
2011. júl. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
vagy ha naon kell magyar felirattal akkor indavideón 89-ig fent van.
2011. dec. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Andrea021 válasza:
Az Uraharashopon meg tudod nézni a 193.részig magyar felirattal.Igaz,hogy pár részt kihagytak,de szerintem még dolgoznak rajta.
2013. jún. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!