Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy van a Marvel hősök...

Hogy van a Marvel hősök között a hierarchia?

Figyelt kérdés
2019. máj. 15. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs. Vagy talán a szó jelentése nincs meg? Mégis mire gondolsz?
2019. máj. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

"A hierarchia jelentése a függelmi viszonyok, a fölé- és alárendeltségek rendszere, amiben az emberek vagy dolgok valamilyen szempont (pl. fontosság, képesség, pozíció, hatáskör, utasíthatóság, befolyás) alapján vannak elrendezve, kategorizálva."


Arra gondoltam, hogy ezen szenpontok alapján hogy lehet sorbaállítani a marvel filmes univerum hőseit, de abban igazad van, hogy nem voltam egyértrlmű...


Főleg erőviszonyok szerint érdekelne.

Mert szerintem abban mindenki egyet ért, hogy mondjuk Sólyomszem lentebb van mint nondjuk Doctor Strange.

2019. máj. 15. 15:43
 3/3 anonim ***** válasza:

A filmes, vagy az összes Marvel hős között?

Ha az MCU-t nézzük, akkor szerintem:

1. Doctor Strange

2. Skarlát boszi

3. Marvel Kapitány

4. Thor

5. Hulk

6. Amerika Kapitány

7. Vasember

8. Fekete Párduc

9. Hadigép

10. Gamora

11. Nebula

12. Bucky

13. Sólyomszem

14. Fekete özvegy

15. Pókember

16. Darázs

17. Hangya

18. Drax

19. Sólyom

20. Mordály

21. Űrlord

22. Groot

Szerintem ez a sorrend, azt nem vettem figyelembe, hogy ki halálozott el a Végjátékban. Ha kihagytam valakit, akkor azért elnézést kérek, de van akit direkt mellőztem. (Pl: Korg) Aztán meg Groot feljebb helyezkedne el a ranglétrán, hogyha teljes felnőtt állapotában lenne. Meg Hangya és Darázs esetében azt nem vettem figyelembe, hogy bemászhatnak a nyílásokba. (Mert így könnyen benne lehetnének a top 5-ben)

2019. máj. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!