Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a filmnek a címe? Horror

Mi ennek a filmnek a címe? Horror

Figyelt kérdés

Régebben néztem egy horror filmet és most kéne újra, de nem tudom mi a neve és sehogy sem tudom megtalálni.


Egy kis csapat huszon évesek akarták megünnepelni egyikük születésnapját. találtak egy elhagyott házat amit vagy kibéreltek, vagy csak bementek nem tudom. A lényeg az volt hogy mindig kaptak papírt mit kell megcsinálni nekik és ha nem csinálták meg meghaltak. pl. megfogni az áram vezetéket, bevallani valamit amit titkoltak magukról. Utolsó dolog az fegyveres volt egy revolver. Volt benne 2 lőszer, megkelett forgatni a tárat és saját magukat fejbe lőni. ha szerencséje volt akkor pont az üres tárat lőtte ki és életben maradt. Volt hogy a testrészüket kelett levágniuk stb.


Ha valaki ismeri pls :)



2019. máj. 15. 13:38
 1/1 anonim válasza:
Úgy hangzik mint valamelyik "fűrész" film, lehet az is, sok része van. Ha egyik sem a 8 közül akkor én a helyedbe rákeresnék gúglin h "movies similar to the saw franchise"
2019. máj. 17. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!