Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Fargo c. sorozat többi évadja...

Fargo c. sorozat többi évadja is olyan stílusú mint az első?

Figyelt kérdés

Első évad felénél tartok, de eddig nem igazán tetszik. Ami szerintem különösösen rossz, hogy próbál vicces lenni, vagy szarkasztikus, de ezzel engem inkább idegesít. Föleg hogy az eddigi szereplők 99% olyan iszonyat hülye, hogy arra nincsenek szavak.

Ha jól tudom minden évad más történetet dolgoz fel, más szereplőkkel. Azok jobbak vagy, az általam kifogásolt ”stílus” a következő évadokban is jelen vannak? Egy komolyabb hangvételű, nyomozós sorozatra számitottam, a 9-es imdb értékelést pedig végképp nem tudom hova tenni.



2019. máj. 15. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
végig ilyen, pont ez benne a jó, rosszul lettél tájékoztatva, te a true detectivet keresed
2019. máj. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

True detective után találtam rá, hasonló műfajban kerestem sorozatokat. Jó színészek szerepelnek benne, de ez számomra összeségében a közelébe sem ér eddig. A történettel még nincs is igazán nagy bajom, inkább a karakterekkel, csak dadognak-makognak (szóval ez a későbbi évadokban is ilyen szinten jelen van?), a Rendőrakadémiában is értelmesebb szereplők vannak.

Azért az első évadot letudom, hátha még elkap.

2019. máj. 16. 01:11
 3/4 anonim ***** válasza:
igen, a kettőt nem lehet összehasonlítani, ez feketehumor, botcsinálta rendőrök és lúzer elkövetőkről szól, nevetni kell rajta, nem izgulni
2019. máj. 16. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 9 pont simán reális a Fargóra, a True Detective-re szintén, de mindkettő más.
2022. aug. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!