Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az embereknek mi volna a baja...

Az embereknek mi volna a baja Robert Pattinsonnal mint Batman?

Figyelt kérdés

Ugye felmerűlt a hír, hogy ő és még egy másik valaki esélyes az új Batman szerepére. Ere egy csomó negatív kommentet olvastam róla, hogy milyen gagyi lenne már, stb. Mi vele a próbléma? Arcra simán jó, izmot tud felszedni, a színészi játéka pedig már van (nem úgy mint az alkonyatnál:D)


Plusz Még olvastam olyan pletykát, hogy Daniel Radcliffe lehet az MCu-s Rozsomák. Természetesen ezene is ment a fanyargás. Pedig ő sem hülyeség. Magassága és az arca szerintem pont jó. A plussz izom nyílván rá is ráfér és az arca is lehet, hogy arca is elviselne +5 évet, de szerintem ha hosszútávra terveznek akkor jobban járnak egy fiatalabb színésszel.



2019. máj. 17. 08:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak az a baj vele, hogy még mindig mindenki az Alkonyatbeli szerepével azonosítja szegényt.
2019. máj. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%

A legjobb reklám egy filmnek ha egy szar színészt hirdetnek meg a főszerepre így mindenki arról beszél (lásd te is).


Szerintem viccnek szánték, hogy ő is esélyes így ingyen reklámot kapott a film, mert a negatív reklám is reklám, így eljut azokhoz is akik eleve nem nézték volna meg, de lehet megnézik azt gondolva hogy hála nem az a fostalicska a főszereplő :D


Nem az alkonyatbeli szerepével azonosítják "szegényt" hanem az alkonyatban nyújtott színészi teljesítménye volt a csúcs és sajnos azóta is egy 0 karaktert hozó színész. Én csak remélni tudom, hogy csak pletyka ez is :D

2019. máj. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Attól, hogy arcra nálad simán jó, még nem lesz megfelelő a szerepre. Nézd meg az eddigi Batmant alakító színészeket: Sokkal erősebb, férfiasabb az arcuk. Robertnek finomabbak a vonásai. Esetleg egy Batman Beyond szerepre beférne, de egy klasszikus Batmannak nem. Még Jokerként is hamarabb tudnám elképzelni.


Rozsomáknak meg jelenleg Tom Hardy lenne csak jó, hasonló okokért.

2019. máj. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a Batman karaktert már teljesen kimerítették az elmúlt évtizedekben. Nincs semmi új, amit a karakterrel csinálni lehet, és nem csinálták az eredeti filmekben, az animációs sorozatokban, az animációs filmekben, a Nolan filmekben vagy a Snyder filmekben. Egy radikális újragondolásra lenne szükség, és Robert Pattinson nem az az irány.

Én odaadnám Jordan Peele-nek, hogy csináljon belőle valami szocio-horrort.

De gondolom az én véleményem nem olyan gyakori az átlag filmnéző közönségben. Nekik az a bajuk, hogy ez a kb. 30-40-es jóképűnek mondott középmagas fehér férfi sötét hajjal nem hasonlít eléggé az eddigi 15 ugyanígy jellemezhető színészre. Az meg aztán egyenesen lázadáshoz vezetne, ha egy Batman film nem lenne tökéletesen konvencionális, és még valami újszerű tartalma is lenne... na mindegy.

2019. máj. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3#

A készülő Batman filmben egy fiatal Bruce lesz. Szóval simán lehet jó.

2019. máj. 17. 18:57
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Amit ezen a téren előad a sok hülye filmsznob, az már tényleg vérlázító.

Egyrészt úgy tesznek, mintha mind Batman, mind pedig Bruce Wayne megformálásához olyan borzasztó nagy színészi kvalitásokra lenne szükség, holott erről szó sincs.

Másrészt meg gondolom most ugyanazok az emberek fanyalognak Robertre, akik anno Ben Afflecknél is kicsapták a hisztit, aztán meg nem győztek égre-földre sajnálkozni, mikor év elején bejelentette a távozását. Ugyanez volt nála és ugyanez volt anno Heath Ledgernél is, mint Joker. Semmiből sem tanulnak az úgynevezett "rajongók"???

Bezzeg mikor Jared Letot castingolták be Jokernek, akkor ugyanezek az arcok egyből elkezdték rá markolászni a p*csüket, hogy milyen istentelenül jó választás, közben meg mind tudjuk, hogy mi lett annak a vége.

Szánalmas ez az egész.

2019. máj. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Mert ő maximum csak Ratman lehet. :/
2019. máj. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#5: Attól, hogy fiatalabb a karakter, még lehetnek férfias vonásai. Pont ezért írtam a Batman Beyond rajzfilmre, az simán mehetne Pattinsonnak.


#6: Ez nem filmsznobság, simán társul a karakterhez valami. Pont úgy, ahogy Bondnak is vicces lenne Robert.

Afflecknek nagyon örültem és nagyon jó is volt a szerepre. A távozása meg érthető. Ledger Jokerét túlhájpoltnak érzem. Jared Jokerét a trailer alapján jónak találtam, de a filmet kb. 10-15 perc után kinyomtam és azóta sem bírtam megnézni.

És amúgy miért lenne szánalmas, hogy az embereknek van véleményük? Az szánalmasabb, hogy az egy csomó ember reakcióját mindenre a saját kis fejedben leszűkíted 1-1 dologra.

2019. máj. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én Afflecket is annyira szarnak tartottam a szerepre (miközben magát a színészt nagyon szeretem) de van olyan mikor adott egy karakter és a színész egyszerűen nem illik rá... A vele készült Batman filmeket meg sem néztem, nem is fogom (mint utólag kiderült tényleg szar is lett, így nem is vonz)


Pattinson meg egyenesen egy jellegtelen színész nem is tudom hogy merülhetett fel a neve.

2019. máj. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Negatív reklám, ugyanis egy totál férfiatlan szerencsétlenről beszélünk 0 színészi tehetséggel, és még kevesebb sármmal. Nem badass, nem dögös, egy alkalmatlan kis puhap*cs és kész!
2020. jan. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!