Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » SPOILER ha nem láttad Bosszúál...

SPOILER ha nem láttad Bosszúállók Végjáték :Loki sorsa?

Figyelt kérdés

Loki rajongóként, nem tudom még mindíg elhinni, hogy ilyen szánalmasan végezték ki Lokit,a miértje szeretnék rájönni, hátha valaki tudja, olvasott azzal kapcsolatosan cikket, a Russo fivérek mirt ilyen szánalmasan béna halált találta ki Lokinak...

Egyedűl az jutt eszembe, hogy nem akartak túl sokat ezen agyalni , mert nem tartodták fontosnak a karakterét ezért elintézték, majd más rendezők kitalálnak rá valamit...


Eddig azt derítettem ki , (ha nem így van akkor legalább még van remény) megerősítették Russoék, hogy az igazi Loki tényleg meghalt de az Alternatív változata tovább él . Csakhogy az már nem a valódi:,,,( , így nem az igazi...

Azért mondom ezt mert alternatív világa utaztak vissza nem a saját valóságukba...

Vagy egy másik elmélet miszerint a szökés valóságban is megtörtént, csak senkinek nem tűnt fel, és utána visszahozták (amiről nem tudjuk ,hogyan történt, és megint csak dühítő mert akkor eltűnt volna a földről Loki, nem marad ott kószálni a földön,annak nincs értelme) és Thorral együtt elteleportál).


Melyik az igazság ? Alernatív múltba utaztak vissza eleve , vagy valós múltba ? Vajon van körforgása a sztorinak ez a baki máskor ie megtörtén de azt mi nem láttuk hanem most először a Végjátékban? Vagy a Marvel időutazás törvényei szerint nincs örök körforgás, hogy már egyszer úgyanígy elcseszték , hanem Alternatív világ volt .

Elve léteznek Alternatív világok, mégha nem is piszkálták meg a kövek helyzetét mielőtt elindultak ?


Tudom, hogy tök relytély az egész de ha valaki tudja mi volt az oka , hogy így írták ki , az írjon.

Van egy olyan elmélet, hogy azrt tette ezt így Loki , hogy ha nem sikerűl legalább a Valhallába kerűl ami a hősi halottak mennye és onnan visszatérhet valaki (Hella) segítségével de ez hülyeség szerintem.Inkább eliszkol mint megpróbálj a reménytelent .

Nem rég pont ezt is olvastam, hogy több alternatíva volt a szerepével kapcsolatban a Végtelen Háborúban, köztük az is , hogy elmenekül. Miért nem ezt választották , cse@ék meg !



2019. máj. 17. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mit talász benne szánalmasnak. Gyakorlarilag azzal, hogy a film első pár percében ilyen könnyedén legyőzi Hulkot és gyakorlatilag fél kézzel megöl egy olyan erős karaktert mint Loki, elég jól lefektette milyen fenyegetést is jelent Thanos.


Történeti szempontból pedig nyilván egyszerűbb volt Loki karakterét még az elején kiírni, hogy ne nyújtsa el a végtelenségig a filmet hogy a Földön majd mindenki ki akarja nyírni, miközben így is hány szálon fut már a sztori.


Ami a teóriákat illeti, az eredeti idővonalon Loki halott. Pont.

A múltban történt szökése egy alternatív idővonalat indított el, tehát a karaktert valamilyen mellékes sztorikban még vissza tudják hozni (egy Disney+ exkulzív sorozatot emlegetnek, ahol valószínűleg viszontláthatjuk majd), de a fő sztoriban már nincs szerepe.

2019. máj. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is,az "igazi-valódi" Loki halott.Ugye a végjátékban a tér kővel elment vagyis létrehozott valami alternatív idősíkot amiben élhet.Mindenesetre szerintem jobb volt ugy ahogy volt.Meghalt és kész.Dehát nembaj.
2019. jún. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!