Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az HBO (GO) -n futó Csernobil...

Az HBO (GO) -n futó Csernobil sorozatot hány éves kortól ajánlják?

Figyelt kérdés
Akik látták: ti hány éves kortól ajánljátok? Mennyire megrázó, ijesztő a sorozat?
2019. máj. 18. 18:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
18+ ajánlás,jól elkészített komoly sorozat,érdemes rá időt szánni
2019. máj. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé megrázó a sorozat, 18+ egyértelmű. Egyébként nagyon jó a rendezés, ajánlom :)
2019. máj. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Ez egy minisorozat és hat részes mindössze. Eddig még csak kettő jött ki. Amúgy meg az, hogy mi ijesztő vagy sem az szubjektív ez nem egy horror sorozat, hanem egy valós történelmi eseményeken alapuló, de nyomasztó sorozat, amiben van és gondolom még lesz is pár elég ronda halál a sugárzás miatt, és a főszereplő öngyilkos lesz a végén. Mármint így indul a sorozat, hogy Legaszov professzor felköti magát 1988-ban két évvel a baleset után, tehát ez már megadja az alaphangulatot. Gyakorlatilag, ezután azt látjuk, hogy mi vezetett oda, hogy ezt megtegye. Nem kis gyereknek való az biztos 13-14 évesnek már odaadható.
2019. máj. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Helyesbítenék, öt részes a sorozat.


18+ az ajánló, de eddigiek alapján simán érdemes lenne megnézni 16 éves kortól is akár. Egy kis történelem óra kiegészítés.

2019. máj. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
18+. Viszont 16 fölött szerintem nézhető.
2019. máj. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%

4-es! Jogos, köszönöm a pontosítást.

De ellentétben a többiekkel én továbbra is fenntartom, hogy 13-14 éves kor tájékán már vállalható. Mint írtam ez nem egy horror/slasher filmsorozat, ez elsősorban nyomasztó és nem rémisztő. Egy ennyi idős már rég fel tudja fogni, hogy a tűzoltó azért haldoklik egy kórházban mert a dolgát tette, és akkora sugárdózist kapott, amit nem él túl. Ami rémisztő benne az emberi hülyeség meg a gőg, például az első részben azzal meg az a helyzet, hogy sajnos nagyon is valós volt.

2019. máj. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát a mai részig én is úgy gondoltam hogy mehet 14 éves kortól de inkább nem.Felnőtt létemre iszonyatosan megviselt ez a rész pedig ha valaki hát én bírom az ilyeneket erős idegzetűnek tartom magam de ezt valahogy mégse sikerült megemésztenem még mindig a hatása alatt vagyok.

Erős +18-as sorozat én úgy gondolom.

2019. máj. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

81% +1


Nem szokásom sírni, de a temetős jelenetnél teljesen kikészültem.

2019. máj. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
#8 a temeteses jelenet (is) borzalom volt.
2019. máj. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Jaj meg amikor mutatták hogy mi történt a két reaktor dolgozóval ott is elbőgtem magam.
2019. máj. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!