Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » SPOILER! GoT utolsó rész...

SPOILER! GoT utolsó rész vélemények? SPOILER! Ha még nem láttad ne olvasd el!

Figyelt kérdés

Sajnos a kiszivárogtatott forgatókönyv teljes mértékben igaz volt.


A vége rendben van elfogadható viszont számomra rengeteg kérdés megválaszolatlan maradt. Legfőképp az éjkirállyal a három szemű hollóval a tűz urával és persze az arcnélküliekkel kapcsolatban olyan mint ha egy pofont kaptak volna ezek a történetek pedig ezek voltak a legérdekesebbek. Főleg a másokkal kapcsolatban az egész sorozat lassan építette őket fel aztán puff se hírük se hamvuk



2019. máj. 20. 04:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Azért remélem ezekre az író ha kiadja az utolsó könyvét fényt derít
2019. máj. 20. 05:02
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Vegyes érzelmeim vannak, még emésztem.


Szerintem a megválaszolatlan kérdéseket a spin off sorozatokra tartogatják. Legalábbis egy részét biztosan.

És mivel egy csomó dolog más volt mint a könyvekben, a szálak is máshogy alakultak, nyilván a könyv(ek) jobban kifejti majd, ha kifejti valaha.

2019. máj. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Meh. Hozta az évad színvonalát :\


Nagyon-nagyon sajnálom, hogy a történetet kiherélték az utolsó néhány évadra és hollywoodi nyáltengert csináltak belőle. A zene, a fényképezés, a vágások, a vizuális effektek, a színészi játék mind-mind lélegzetelállítóak voltak.


Sosem szerettem Danny-t, Emilia Clarkért sem vagyok odáig, de hatalmasat alakított az utolsó két részben, nagyon szívesen néztem volna 1-2 évadon keresztül, ahogy fokozatosan megőrül.


A legtöbb karakterrel ugyanez a gondom (Brannel az élen): nem az, hogy hol van, hanem az, hogy hogyan került oda. Karakterfejlődésileg teljesen értelmetlen.


SPOILER:

- Brienne <3 (Annak örülök, hogy nem borult meg teljesen és tudott valami értelmet találni ebben a katyvaszban)

- De jó, hogy az "éjjeli őrséget" ők sem gondolták komolyan

- Hogy az egész évadban a sárkányba szorult a legtöbb értelem...

2019. máj. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az egészben a legmegindítóbb nekem a sárkány reakciója volt. De komolyan.

Azok a szerencsétlen kutyák jutnak róla eszembe, akiknek meghal a gazdija és nem mozdulnak mellőle.

2019. máj. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaj, tényleg Brienne.

Tetszett, hogy befejezte a fejezetet Jaime helyett. Az írás a könyvekben is nehezen ment neki. Elég sok oldalon keresztül lamentál felette.

És más nem is írhatta volna meg, csakis Brienne. Ennek kifejezetten örülök.

2019. máj. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!