Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A készítők tisztában vannak a...

A készítők tisztában vannak a Trónok harca rajongóinak a felháborodásával és annak miértjével?

Figyelt kérdés

2019. máj. 21. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem nagyon érdekli őket. Ahogy összecsapták a végét, szerintem már elengedték a dolgot. Kár érte. Remélem a könyvek valamikor még elkészülnek azért.
2019. máj. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Nincsenek. A hírportálok sem képesek felfogni, hogy a petíciót miért írták és úgy hozzák le, hogy a rajongók újra akarják forgattatni.

Szóval nem sok agyuk van.

2019. máj. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Nyilván eljutott hozzájuk is a hír és az okok is.

Nem hiszem, hogy érdekli őket.

Egyébként ha minden igaz ők tehetnek róla, hogy összecsapott lett, mert az hbo akár dupla ennyi részt is vállalt volna. De fontosabb nekik még egy bőrt lehúzni a star warsròl

2019. máj. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Mivel szerintem használnak internetet, biztosan tisztában vannak vele. Miért fontos ez?
2019. máj. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tisztában vannak, mivel gondolom használnak internetet. De nem hiszem hogy érdekli őket, a pénzt már megkapták érte.
2019. máj. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%

Haters gonnan hate.

Nem lehet mindenkit lenyűgözni. Nem kisebb a felháborodás, mint ami eddig volt, ha meghalt egy karakter. A red wedding még mindig viszi a pírmet.

2019. máj. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ebben nem is volt semmi lenyűgöző. Én nem utalom a 8.évadot de a 4.-5.-6. rész egyértelműen a sorozat leggyengébb részei.
2019. máj. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!