Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Akatsuki no Yona-ból ki a...

Akatsuki no Yona-ból ki a kedvenc karakteretek és miért?

Figyelt kérdés

2019. máj. 23. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Hak és a Kék sárkány <3 Mindkettő helyes, és tetszik, hogy a Kék sárkánynak szomorú múltja van. Hakot a személyisége miatt is kedvelem
2019. máj. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hak, Yona, Jae-ha és Lili. (Lili csak a mangában van benne. Nagyon bírom a kiscsajt, és nagyon poén barátsága van Soo-Wonnal.) Ó, és Tae-Jun is kedvenc a redemption történetszála óta.
2019. máj. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

(előző vagyok)


Valaki verjen meg, mert kihagytam a legkedvencebbemet. Zeno. A leglélektépő és könnyfakasztó az ő háttérsztorija, arról nem is beszélve, milyen istentelenül badass tud lenni a sárkányképessége miatt.

2019. máj. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Olvasom én is a mangát, Tae-junnak örültem, hogy adtak karakterfejlődést. Zenonak sajnálom, hogy az animében viszonylag kevés szerepet adtak, mert így amíg csak a sorozatot láttam nem alakult ki bennem az ő szerepe iránti kötődés, ellentétben a többiekével. Az OVA-k viszont jók lettek róla. Egyszerűen eszméletlen, hogy annyi gyász után ő a legmosolygósabb karakter, nagyon szeretem hogy mindig vidám (legalábbis annak tűnik, aztán lehet kicsit el is hiteti magával, hogy elnyomva a fájdalmat ki tudja élvezni a többiekkel együtt töltött idejét).
2019. máj. 29. 23:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért van ez egy csomó animénél, hogy félbehagyják ?

Csak tesztelik és ha nem nagy a nézettség abbahagyják ?!?!

Ez akkora kicseszés a rajongókkal !

2020. jún. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az anime reklám a mangának. Csak a nagyon nagy bevételűeket folytatják adaptálni, egyébként pedig csak feltételezik, hogy ha érdekel a sztori, elolvasod a mangát.
2020. jún. 13. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó.Ok ez logikus, elfogadom, és megszakad szívem. De te honnan tudod ezt ? Saját gondolat vagy te is infórmálódtál ezzel kapcsolatban ?


Amúgy azt olvastam, hogy a maga dejében nagyon is népszerű volt ? Ez nincs így ? Erről mit tudsz ?

2020. jún. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!