Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Rajzfilm ötletek, izgalmas?

Rajzfilm ötletek, izgalmas?

Figyelt kérdés

Lenne néhány kérdésem a rajzfilmekkel kapcsolatban :)

Milyen egy jó rajzfilm? Mi az ami miatt nem tudod abbahagyni, ha pl egy sorozatról van szó?

Milyek a kedvenceid? Fantasy? Jövőben játszódó? Vagy a múltban?

Esetleg milyen karaktereket, állatokat néznétek szívesen?

A főgonosz milyen képességek birtokában legyen?


Ezelőtt néhány hete kiírtam egy kérdést, hogy szerintetek jó ötlet e, ha elkezdenék dolgozni egy ilyen rajzfilmen :)

Elkezdtem írni, de kicsit megállt a tudomány xD

Igazából felénél elölről kezdtem... a történet szöveges változatát írom+ a karakterek megalkotását is.

Eleve a világ amit kitaláltam kb 100%-ból 50%-a készen van. Hiányoznak a különleges helyek, növények, állatok stb


Egy igazán részletes és jól kidolgozott világot szeretnék alkotni, hogy minél érdekesebb és izgalmasabb legyen :)

Néha még elbizonytalanodom lehet, hogy nem lesz jó, vagy nem találok megfelelő embereket :(



2019. máj. 29. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az egész attól függ, hogy pontosan kik testesítik meg a célközönséged.

Gondolok itt korosztályra, nem, érdeklődési kör, milyen stílus, stb.


Azonban én azt ajánlom, hogy olyat csinálj, ami neked tetszik! Mivel azt örömmel fogod később is csinálni.


Személyes preferenciáim:

-Szeretem ha pörgős a sztori, tele van akcióval és power-up-os jelenetekkel.

-Mindenképpen fantasy-ban gondolkodnék.

- OP főkarakter és még egy nála is OP-ebb fő-fő gonosz, aki szinte a végéig csak a háttérben húzódik meg.

- Erős kisebb szintű gonoszok is

- Szimpatikus mellékkarakterek

- Igzgalmas, sidequestek.


(Persze ez csak rám jellemző és ez egy eléggé mainstream vonal, ha hirtelen sikert szeretnél, akkor az egyedi ötletek sokkal jobban tudnak tarolni.

2019. máj. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Oh értem köszönöm :)

Kb én is hasonló ötletekkel kezdtem. Igaz, hogy lány lesz a főszereplő( mert lányként gondolkodom, hisz lány vagyok :D, nehéz lenne egy fiú viselkedését megalkotni), de a főszereplő erős lesz majd a történet haladtával+rejtett képességei is vannak.

Fantasy- a főszereplő egy más-ismeretlen világba kerül( igaz, hogy sablonos, de megoldom, hogy teljesen egyedivé tegyem ).

2019. máj. 29. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!