Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Noragami fanokhoz szólna a...

Noragami fanokhoz szólna a kérdésem. Más is utálja vagy legalábbis sokáig utálta Yukinét?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék megbántani senkit aki szereti a karaktert, jómagam egészen a tizedik részig nem szívleltem de azóta szerencsére normálisabban viselkedik, képes fejlődni.
2019. jún. 1. 19:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy barátnőm aki utálta. De ő amúgy sem szívleli a hozzá hasonló karaktereket. Amikor meg kérdeztem mi baja volt vele, azt válaszolta, hogy egy köcsög volt Yatoékkal és idegesítő volt.

Én személy szerint nagyon szerettem, meg tudtam érteni, hogy kiakad valaki azon, hogy tudod, halott. Főleg, hogy mocsok gyerekkora lehetett, aztán fiatalon meghal, egy random istennek nevezett valaki felszedi a semmiből. Senki sem alkalmazkodik hamar. Ráadásul mindezek után mit tett Yatoért, szerintem egy szép karakter fejlődése is lett.

Minden ember különbözően vélekedik egyes karakterekről. Én általában belegondolok a helyzetebe, és az alapján döntöm el, hogy szimpatikus-e, illetve mennyire értelmesek a döntései. A barátnőm pedig inkább csak a tetteket nézi.

2019. jún. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!