Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki látta az Emlékezz rám-t....

Aki látta az Emlékezz rám-t. Alapból a film nem nagyon tetszett, de ha már elkezdtem nézni, végig néztem. Erre mi történik a végén, mire rendbejött Tyler élete? Öngyi lesz.

Figyelt kérdés
Na most kérdezem én, ennek MI A F@SZ értelme volt ?
2010. júl. 7. 21:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem öngyilkos lesz hanem ,ha rendesen nézted volna a filmet, akkor láttad volna azt a feliratot h:2001 09.11 ,érted már? na mi történt akkor? ha nem tudod guglizz rá!
2010. júl. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az mindegy, lényeg hogy meghalt, és szerintem így tök értelmetlen.
2010. júl. 7. 22:30
 3/14 anonim ***** válasza:

Basszus mit vártál egy drámától?

Egyébként nem tök értelmetlen, mert mennyi ember meghalt és a családjának nem volt mindegy!-.- (ha az életet nézzük)

Ez csak egy film...

2010. júl. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem mindegy ami aznap történt,csodálkozom,hogy sok fiatal nem érti mi történt a végén.Elgondolkodtató egy film,belegondolunk abba ,hogy csak a számokat ismerjük,hány ember halt meg akkor de nem ismerjük őket, a sorsukat, milyen dolgok történtek velük aznap mielőtt a tragédia megtörtént.
2010. júl. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem tökre nem mindegy hogy hogy halt meg.

Am tényleg dráma. Nem kellene csak azért nézni egy filmet mert Pattinson játszik benne. Lehetett arra számolni hogy nem happy lesz a vége.

2010. júl. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 hell-ikon ***** válasza:

"csodálkozom,hogy sok fiatal nem érti mi történt a végén."


Ne tedd.

9 éve történt már, a mai tinik akkoriban lehet max. 4-5 évesek, számukra akkor fontosabb volt az óvódában a pajtásaikra árulkodni, mint a világ történelmi jelentőségű eseményei.:)


A kérdezőnek a válasz pedig:

_dráma_ a film műfaja, ergo alapból nem lehet jó a vége.

Tessék felütni az értelmezőszótárt, vagy egy irodalom könyvet kölcsönkérni a 6-7-esektől és abban tuti benne lesz a műfaj leírása.

2010. júl. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 hell-ikon ***** válasza:

lehet*


lehettek

2010. júl. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De egyébként meg azért is nem értettem a dátumot, mert akkor nem 2001 volt. (a filmben..mivel mondták h Tyler bátyja 95ben vagy mikor született, és 23 v 24 évesen halt meg..az meg 2018-9 lenne. na mindegy. :D )
2010. júl. 8. 13:23
 9/14 anonim ***** válasza:
hell-ikon-azért ezt illene tudni...
2010. júl. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem lett öngyilkos. Abban az épületben, ahol a végén van, a terroristák ... hát hogy is fogalmazzak, hogy megértsd ... megsemmisítették több száz ember halálát okozva ezzel. Tyler egyáltalán nem lett öngyilkos, hanem rosszkor volt rossz helyen, és az épület romjai maguk alá temették őt.

Te nem hallottál erről az eseményről? Pedig abban az időben egyfolytában azt nyomatták a tévében meg a rádióban.

2010. júl. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!