Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Sherlock filmeknek van...

A Sherlock filmeknek van közük egymáshoz?

Figyelt kérdés
Ugye van a Sherlock (Benedict) és van a Sherlock Holmes (Rovert Downey) mennyi köze van egy máshoz? A story ugyan az, esetleg csak annyi hogy mind 2ben Sherlock a főszereplő?

2019. jún. 3. 05:51
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Utóbbi. Mivel Sherlock egy kitalált személy, közismert alak így sokan feldolgozták és még fel is fogják. Csak annyi köze van egymáshoz hogy Sherlock a főszereplő.

Nekem RDJ féle Sherlock jobban bejön nem szeretem Benedictet, nekem nagyon furcsa választás volt de sokaknak bejön.

2019. jún. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én például Benedictet szeretem jobban. Imádom azt a sorozatot, ha lesz időd, szerintem azt is nézd meg:D
2019. jún. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én mindkettőt szeretem. Két teljesen más stílus amik a maguk műfajában szórakoztatóak. Javaslom mindkettőbe nézz bele.

Egyébként a sablon ugyanaz, lévén a főszereplők egyeznek, de attól még az alapsztori, a környezet stb különbözik.

A Downey féle pl az eredeti időben játszódik amikor Sherlock is élt, míg a Cumberbatch féle pedig a modern időben, manapság játszódik. Ez azért jelentős különbségeket von magával.

2019. jún. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen megosztó az, hogy ki melyiket szereti. Én ráadásul elég szélsőségesen látom, ugyanis nekem a RDJ féle Sherlock nem is nagyon tetszett, a sorozat Benedicttel viszont nagyon tetszik és olyan érzésem van, hogy egy az egyben rá öntötték ezt a karaktert. Pont úgy, ahogy Vasember karakterét RDJ-ra. :)
2020. márc. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!