Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek kik azok a színész...

Szerintetek kik azok a színészek, akik Oscar-díjat nyertek, de nem érdemelték meg?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi szerintetek kik azok az Oscar-díjasok, akik szerintetek a legkevésbé (sem) érdemelték meg a díjat amit kaptak.

2019. jún. 3. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:

2012-ben Naomi Watts mérföldekkel jobban megérdemelte volna az Oscart "A lehetetlen" című filmért, mint Jennifer Lawrence a "Napos oldalért".

De ezzen együtt nem azt akarom mondani, hogy JLaw nem jó színésznő, én kedvelem, de abban az évben nem neki kellett volna kapnia (szerintem). :)

2019. jún. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Emma Stone sem érdemelt Oscart és Dicaprio sem azért a filmért amiért végül megkapta.
2019. jún. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az Oscar szimpátia szavazás.

Nem is kell megnézni a teljes filmet ahhoz, hogy az akadémiai tag valakire szavazzon.

Innentől kezdve ezt úgy lehet kiérdemelni, hogy valaki tövig nyal a másiknak. Nem attól függ, hogy valaki jó színész, vagy jó filmet csinált.

Mindenki megérdemelte ezeket a díjakat. Nincs kétség egyik mögött sem.

Anne Jacqueline Hathaway a Futottak még c. sorozatban ezt szépen elmondja. Érdemes megnézni más miatt is.

Az igaz, hogy vannak jobb színészek, rendezők, operatőrök, forgató könyv írok minden évben. De ezek nem tudták úgy eladni sem magukat, sem a teljesítményüket, hogy a díjat megnyerjék. Ergo nem érdekelték ki.


Sundance díj esete teljesen más,ott szakmai szempontból döntenek. Pont az Oscar a leginkább politikai díj.

2019. jún. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!