Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csillagkapuhoz hasonló sorozat...

Csillagkapuhoz hasonló sorozat van?

Figyelt kérdés
Szeretnék valami scifi sorozatot elkezdeni és nem tudom melyiket lenne érdemes. Tehát nem ilyen burkolt scifit hanem igényeset ami látványos meg amiben űrhajók vannak meg nagy csaták mint a csillagkapuban vagy a startrekben. A régebbi kérdések elég régiek, ezért írom ki újra, hogy mostanában mik vannak amiket érdemes lenne megnézni. Segítsetek légyszi :D

2019. jún. 3. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Orwille, The Expanse.

Viszonylag régebbiek közül Battlestar Galactica, Firefly.

2019. jún. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha régi jöhet nagy kedvencem még a Sliders
2019. jún. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
de amúgy még a 100 egész jó ami mostani
2019. jún. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a 100 valóban hasonló főleg az új évad egészen izgalmas
2019. jún. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Régi, de még ma is kedvelem, a Csillagközi romboló 2003-as sorozatát, bár az a Csillagkapuhoz, vagy a Star Trekhez képest kevésbé epizodikus.

Ott van még az Orville, de azt még nem láttam, nem tudom, menyire sikerült mint sorozat jónak, és menyire lett Star Trek "paródia".

2019. jún. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!