Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Netflix-nél a film vagy...

Netflix-nél a film vagy sorozat nyelvét bármire át lehet állítani?

Figyelt kérdés

Vagy ha pl. Magyarországról használom, mindig magyar vagy angol lesz a hang/felirat?


(Egyelőre nem fizettem elő rá, csak tervezem.)



2019. jún. 5. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Netflixen nincsenek magyar szinkronos filmek/sorozatok. Feliratos van, de az se sok.
2019. jún. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Alig van magyar felirat, szinkron. Ha nem tudsz angolul, semmikepp ne fizess elo.
2019. jún. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pedig van elég sok felirat. Folyamatosan készítik. De lehet, hogy pont olyan sorozatot akarsz nézni amihez éppen nincs. Akkor meg már nem biztos, hogy megéri. Na meg az HBO-val ellentétbe, ha újat raknak fel akkor nem lesz azonnal felirat hozzá. De szerintem 1-2 év múlva már HBO szintű lesz.
2019. jún. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Angolul jól tudok, viszont több nyelven szeretném majd használni, mert nyelvtanuláshoz szerintem jó lenne.


Ha olasz vagy spanyol szinkronnal akarom megnézni ugyanazg a filmet pl, azt engedi?

2019. jún. 5. 23:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Töltsd le az appot és regisztrálj az ingyenes próba hónapra. Így még tudod nézni mi a kínálat, megfelelő-e neked.
2019. jún. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2-esnek: RENGETEG magyar felirat van, bátran használd a Netflixet!
2019. jún. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!