Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek is nem volt...

Szerintetek is nem volt ertelme a vampirnaplok végének?

Figyelt kérdés
Ugy ertem , hogy ugye mindenki DELENA párti , nagyon szep párt játszottak , ahogy filmben ugy a valóságban is , de miert nem tettek romantikusabba. Pl hogy damon vissza valtozik emberre , ossze házasodnak , lesz gyerekük stb , boldogan élnek kozben pedig megy a vámpír dolog , es akkor a sötétség kora nem az os vampirolkrol szólna hanem DELENA gyekeroll ugyanugy mint ahogy a Legacies. Szerintetek is jobb lett volna igy , vagy csak ez az en velemyem ???

2019. jún. 8. 00:43
 1/1 anonim válasza:

A vége számomra nagyon szomorú volt még sírtam is rajta.Én is más befejezést szántam volna.Elena és Damon összeházasodnak ahogy Caroline is Stefannal.Enzonak nem kellett volna meghalnia és Bonnieval ők is boldogan élnének.

Tehát egy Happy End jobban tetszett volna nekem.Viszont a vége szép volt, amikor meghalt Elena és Damon, Damon a Salvatore házba ment vissza ahol ott volt Stefan, Elena pedig a szüleihez. Mindenesetre az egyik kedvenc sorozatom marad.

2019. jún. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!