Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Oroszlánkirályra mennyire...

Az Oroszlánkirályra mennyire lesz ciki felnőttként beülni?

Figyelt kérdés
2019. jún. 8. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Mint a Vukra.
2019. jún. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem.

A Disney éppen azért csinál mindenből élőszereplős (ez esetben CGI) filmet, mivel a felnőtt nézőközönségre is hatni akar. A gyerekkori kedvenceket új köntösben adják le, hogy több pénzt tudjanak szerezni a nosztalgikus felnőttektől.


Szerintem nem ciki, de ha annak tartod, fogj be magad mellé egy gyereket!

2019. jún. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Az eredeti rajzfilmet sem lenne gáz, de ezek a feldolgozások amúgy is úgy vannak megcsinálva, hogy kevésbé hasson gyerekesnek. Legelábbis Az eddigieknél kicsit komolyabb stílúst vittek bele.
2019. jún. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%

Nagyon.


Értelmes felnőtt ember ezért a bőrlehúzásért pénzt nem ad.


Inkább nézzétek meg az eredetit otthon.

2019. jún. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Te attól teszed függővé, hogy megnézed-e, hogy mit gondol róla a társadalom - nem lenne szükséged egy pszichológusra?


Felnőttként saját magad mondod meg, hogy ciki-e neked valami vagy nem. A társdalom meg úgy is megítél, ha mintapolgár vagy, és akkor is véd, ha millárdos nagyságrendben lopsz keréképárokat a szegényektől. Ha arra hallgatsz, amit más véleményként mond rólad, más életét fogod élni, nem a sajátodat.


Egészen mellékes, hogy a világ leghíresebb, ma élő pszichológus professzora rendszeresen az Oroszlánykiályt rendszeresen idézi és elemzi, mert annyira összetett történet.

Az eredeti rajzolása meg élethűen utánozza az állatok mozgását. Hónapokon át tanulmányozták az állatokat a készítők. Az új meg ehhez a magasra tett léchez akar egy jóval nagyobbat ugrani a CGI-vel.


Én akkor is megnézem, ha ujjal mutogatnak és a fideszesek röhögnek rajtam, hogy kultúrát választom a foci helyett.

2019. jún. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5


Ha neked erről is a mocskos fidesz jut eszedbe akkor lehet, hogy neked kéne szakemberhez fordulni....

2019. jún. 11. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!