Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Mami c. horror hogy tetszik...

A Mami c. horror hogy tetszik nektek?

Figyelt kérdés
fenn van már a nonstopmozi és a netmozi oldalain, estig akartam várni vele, mert sötétben jó horrort nézni, de nem bírom ki estig sztem, már elkezdtem nézni, és jónak ígérkezik.

2019. jún. 9. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Nekem már bemutató alapján halán gagyinak tűnik.
2019. jún. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nagyon is jó film, azóta megnéztem.


bemutató alapján ne ítélj, mert az felszínes és elhamarkodott vélemény lehet csak.


alapszabály, h. nem kritizálunk úgy semmit, amíg meg nem ismerjük.

2019. jún. 9. 11:04
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
10:08-kor tetted fel a kérdést, 11:04-kor már meg is nézted... Ügyes vagy!
2019. jún. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Slow burner, azaz lassan építi fel a cselekményt. Laposnak gondolom, túl egyszerű, túl magától értetődő, lényegében elcsépelt a cselekményszál. Aki kevés ilyen filmet néz, annak lehet, hogy bejön majd, mert a színészek kifejezetten jók, viszont aki elég sok thrillert néz, annak 1. túl evidens lesz a cselekmény, túl kiszámítható, 2. tele van klisékkel.


5/10-re értékelném, minden tekintetben közepes, vagy kicsit gyengébb - szerintem.

2019. jún. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!