Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki hallott már vagy látta...

Valaki hallott már vagy látta a Trónok harca sorozatot, érdemes megnézni?

Figyelt kérdés
Többen mondták hogy nézzem meg egy rész sem láttam belőle érdemes megnézni az egészet elölről tényleg jó sorozat?
2019. jún. 10. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

2011 óta barlangban éltél, vagy szándékosan kerülted a sorozatot? Millió kritika van fent róla a neten, ahogy statisztika is arról hogy hány tízmilliós a nézettsége vagy a világelső kalózmásolat terjesztésben.

Persze mindenki mindent mond rá, és hatalmas közösségi összefogás lett fennhangon szidni a végét, de attól még egy jó sorozat marad. Ha nem vetted a fáradságot hogy elolvass pár írást róla, akkor marad a próbálkozás: megnézel 3 részt, és ha tetszett akkor folytatod, ha nem akkor nem.

2019. jún. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vicc a kérdés akkor egy kicsit furcsán hangzik egy ilyen sorozatnál hogy valaki hallott e már róla.


Fantasy, kicsit erőszakos. Ebben a kategóriában messze a legjobbak között van. Legalábbis az utolsó 2-2,5 évadot leszámítva:)

Ha szereted az ilyen témákat, akkor mindenképpen ajánlom.

2019. jún. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nyilván hallottam róla, mármint a sorozatról, de nagyon sok mindent nem tudok hogy mi is ez valójában...
2019. jún. 10. 14:52
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Egy hulladék, a világtörténelem nyugodtan mondhatni leginkább és legérthetetlenebbül túlsztárolt sorozata. Unalmas, gagyi, az egész az öncélú szexuális tartalomról meg erőszakról szól. Ha értékes az időd kerüld el messziről, egy percet is kár rá áldozni.
2019. jún. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

Aki szereti az ilyen jellegű történeteket, annak érdemess lehet, aki nem, annak nem.


Komolyabb spoiler nélkül meghal a király Segítője, ezért a király kitalálta, hogy a gyerekkori barátját nevezi ki Segítőnek. A barát Ned Stark, Észak ura, aki azonban megveti a király feleségét és annak családját, így nem áll szándékában délre menni, már csak azért sem, mert a fővárosban tolvajok, szajhák, összeesküvők élnek, de végül meggondolja magát, mert azt a hírt kapja, hogy az előző Segítőt a királynő családja ölte meg. Ezalatt fentebb Északon a királyságot védő Falon túl gyülekeznek a vademberek és ébredeznek a holtak, akik/amik a királyságra akarnak törni. Illetve a tenger túloldalán az előző uralkodó dinasztia 2 életben maradt tagja sereget akar gyűjteni, hogy visszafoglalják a trónt.

2019. jún. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Tobbet mond a politikarol es tortenelemrol (nyilvan fikciokent), mint az osszes hirportal vagy iskolai tananyag egyutt. Akinek csak annyi jon le belole, hogy sokat tosznak, az meg is erdemli.
2019. jún. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Inkább olvasd el a könyveket,azok zseniálisak. A sorozat az 5. évad óta lejtmenet,az utolsó évad meg egyenesen siralmas.

Viszont az első 4 évad még kifejezetten jó.

2019. jún. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
60%
Kb.: 75 óranyi fantassy. Én 4 hét alatt ledaráltam a 8 évadot mert ha elkezdesz megnézni egy részt utána nem bírod abbahagyni. Alapjáraton nem birom az ilyen tipusu storykat (pl gyuruk ura se teccet) de a tronok harca megfogott. Az első 3 évad nagyon durva, ténylez csak erős idegzettel ajánlott. Sajna az uccsó 2 évad elég szánalmasra sikeredett, de hát ìgy áll össze az egész sorozat. Nézd meg az első évadot ha teccik folytasd ha nem, nem
2019. jún. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy vagyok mint az utolsó. Utalom a gyűrűk urat, es altalaban a fantasyt. Tronok harcat se neztem, nem is erdekelt, aztan egyszer csak meglattam hogy lehet mindenfele fogadni online hogy kie lesz a vastron, ki marad eletben.


Nagy sportfogado vagyok, es laikuskent kerdezgettem a munkatarsaimat hogy mit gondolnak. Ok persze végigneztek a 7.evad vegeig es magyarázták. Tyrion Lannisteren kivul senkit se ismertem, ot is csak azert mert a Brickleberryben Woody mondja Stevenek hogy utazzon el Kiralyvarba es hozza el T. L. fejet, az meg kesobb megjelenik a levagott fejevel. 😂 😂


Szoval teljesen hidegen hagyott de egyre tobbet beszeltunk rola es hat elkezdtem nezni hbogon. Es valoban olyan sorozat, ha elkezded nezni, alig tudod abbahagyni. Foleg ha az evad vege fele vagy.


En is három het alatt ledaraltam, de volt hogy napokig nem neztem mert nem ertem ra, viszont volt olyan hogy este 8tol masnap delig.


Az elejen az a nehez hogy minden infot megerts. Ki kicsoda, ki melyik csaladban van, kihez huseges, a kiralysag melyik reszen van. A fobbszereplok meg hagyjan de ugye sok kisebb szereplő van, nehez a neveket fejben tartani, de idovel mar siman megy. Fordulatos, latvanyos, valoban sok a szex, az eroszak, de egy kritikaban csodalatosan megfogalmaztak, hogy az egesz sorozat burkoltan a demokracia dicserete, pedig aztan egy mp demokraciaval nem fogsz talalkozni.. Es megis.


Batran ajanlom.

2019. jún. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!