Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok nekem szórakoztató...

Tudtok nekem szórakoztató sorozatokat ajánlani?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a humoros sorozatokat, amiben bőven van mindenből. Drámából, romantikából, vígjátékból,és azt sem bánom, ha természetfeletti. Rengeteg sorozatot láttam már, köztük a Supernatural, Lucifer, The 100, Misfits, Preacher, Riverdale, Chilling Advetures of Sabrina, Vikings, Teen Wolf, és még sok más. Szeretnék ehhez hasonló sorozatokat nézni, szóval szívesen várom a válaszaitokat, ötleteiteket. A lényeg, hogy ne legyen kiszámítható, és kösse le a figyelmemet, ne tudjam abbahagyni. Válaszaitokat előre is köszönöm :)

2019. jún. 12. 01:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Family ties, Only fools and horses, Are you being served, The green green grass, miami vice


ezek mind top sorozatok, van amelyik 10 milliós nézőszámmal, legendás szereplőkkel és fordulatos cselekménnyel.

2019. jún. 12. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
dráma, romantika, vígjáték - erről nekem először a Született feleségek ugrik be
2019. jún. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ash vs Evil dead

The Alienist

Spartacus-vér és homok(a vikingek miatt)

Trónok harca

Happy

Brooklyn 99

Dexter

Warrior(ez új sorozat rengeteg harci jelenettel)

Banshee(kedvenc)

Az újonc

Éjszakai szolgálat

Farkas-patak

The Punisher

Stranger things

beyond

Orgyilkos osztály

Grimm

2019. jún. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
What we do in the shadow sorozat:) Szerintem nagyon vicces és az még plusz hogy 2 szereplőnek is magyar neve van benne :D
2019. jún. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
The umbrella academy
2019. jún. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!