Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Narutoban Sasuke? (Kérdés lent)

Narutoban Sasuke? (Kérdés lent)

Figyelt kérdés
Az utolsó részeket is figyelembe véve (lesz egy közös lányuk) Sasuke szereti/megszerette Sakurat vagy ez egy viszonzatlan szerelem maradt? Tudom tudom, nem ez az anime lényege, de kiskoromban nagyon szerettem, és ezt a szálat is és kiváncsi vagyok vajon hogyan alakult. Köszönöm a válaszokat!:)

2019. jún. 13. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem derült ki egyértelműen. Lett egy gyerekük, aztán Sasuke lelépett. Mikor találkozott a lányával, akkor meg se ismerte.
2019. jún. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát a múltját figyelembe véve szerintem érthető, hogy miért nincs otthon túl sokat. De ha nem érezne semmit Sakura iránt, nem ment volna el megmenteni. Valamint összeházasodtak, szóval Sarada nem egy egy éjszakás kalandból született.
2019. jún. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy Kishimoto (a tőle egyébként már megszokott módon) szarul írta meg ezt a szálat; nem úgy kell az olvasókkal/nézőkkel elhitetni, hogy X szép lassan beleszeretett Y-ba, hogy a cselekmény utolsó néhány mozzanatáig jóformán semmilyen nem utalt erre, inkább pont az ellenkezőjére. A Borutóból egy részt sem láttam, de állítólag abban is úgy viselkednek egymással, mint a békében elvált, megegyezés szerint a közös gyerek nagykorúvá válásáig még egy háztartásban élő szülők, és ha ez igaz, nem meglepő, hogy a közönség továbbra is össze van zavarodva. Egyébként szerintem a reális válasz az, hogy szereti Sakurát, de nem határtalanul, és annyira sosem fog hozzá közel állni, mint azok, akikre testvérként tekint (Itachi, Naruto).
2019. okt. 1. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy pár résszel ezelőtt egyébként Sakura is rávilágított, hogy Sasuke olyan, mint az apja volt(jó, ezt nem így mondta, de ha belegondolsz, tényleg), nem tudja rendesen kifejezni az érzéseit. Ezért viselkedett olyan idiótán Saradával is a szülő-gyerek napon.
2019. okt. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt értem, de vajon miért lehet, hogy mindig csak Sakurával kapcsolatban merül fel az emberekben az a kérdés, hogy Sasuke valóban szereti-e, míg az mindenki számára egyértelmű, hogy Itachihoz vagy Narutóhoz miképpen viszonyul(t)? Nem gáz kicsit, hogy kb. már keresni kell a bizonyítékokat arra, hogy ez egy szerelemházasság, mert egyébként nem nyilvánvaló?

(Oké, ez inkább költői kérdés, de na.)

2019. okt. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak szerelemből házasodnak az emberek. Ez persze nem azt jelenti, hogy Sasuke nem szereti Sakurát, de nem is nyalják-falják egymást egész nap. Sasuke számára Itachi egy báty volt, akit szeretett, és egy hős, akit tisztelt. Naruto egy rivális volt számára, akire egyben egyetlen és legjobb barátként is tekintett. Sakura pedig egy nő, aki a végsőkig szerette és elfogadta őt a tettei ellenére is. Kb. minden nőt megkaphatna, aki szembemegy vele az utcán, de minek? Sakura bizonyította, hogy hűséges tud maradni Sasukéhoz, és mindig mellette marad, ami neki azok után, amiken keresztül ment, bőven elég.így nincs oka mással lenni.
2019. okt. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen nővel nincs oka lenni, kiváltképpen egy olyan univerzumban, ahol a házasság elsődleges (sőt, szinte kizárólagos) funkciójaként a családalapítás van prezentálva, és a nem romantikus/szexuális jellegű emberi kapcsolatok azok, amelyekből az érzelmi stabilitásukat nyerik a karakterek. Vicces belegondolni, de mindaz, amit szerinted Sakura kínálni képes Sasukénak és ami miatt nőként értékessé válhat a szemében (hűség, feltétel nélküli szeretet), konkrétan Narutóra volt a leginkább jellemző az egész Shippuden alatt, ő volt az egyetlen, aki egy pillanat erejéig sem akart lemondani Sasukéról. A logikád mentén végül is kijelenthetjük, hogy ha Naruto fütykös nélkül született volna, vagy ha a manga/anime nem mainstream shounen lenne kiskorú célközönséggel, akkor ők ketten avanzsáltak volna Az Álompárrá, és többek között ebben érhető tetten, hogy a Naruto esetében nem egy jó előre kigondolt, alkotói szabadságban fogant történet vonzza magához spontán módon azokat, akik vevők rá, hanem a sztori igazodik a fogyasztói igényekhez, nem meglepő, hogy vagyunk egy páran, akik erőltetettnek érezzük a végkifejletet. Ha gonosz akarnék lenni, azt mondanám, hogy a Sasuke-Sakura, vagy akár Naruto-Hinata házasság nemes egyszerűséggel abból a célból köttetett, hogy a következő generáció szereplőivel útjára lehessen indítani egy újabb neverending sorozatot (Boruto), hátha származik még belőle némi bevétel. Egyébként ja, utólag racionalizálni a történteket nagyjából úgy lehet, ahogyan te is tetted, ebben nincs véleménykülönbség közöttünk (minden másban talán igen, ezt egyelőre csak te tudhatod).
2019. okt. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
29%

Egyszerűen az b@ssza az emberek csőrét, hogy mindenhol a viszonzott szerelmet keresik. Hinata már a kezdetekkor is szerette Naruto-t, csak ő hülye volt, és nem vette észre. Sasuke ugyanígy volt Sakurával. Bizalmatlan volt mindenkivel. Sajnos vagy nem sajnos, manapság egy kapcsolat a külsőből indul. Ha jól néz ki a csaj, a srác felfigyel rá, ugyanez a srácnál is. Kialakul egy kapcsolat, ami ha működik, tehát nem ütközik a két egyén jelleme, akkor a szerelem idővel átmegy szeretetbe. Naruto elfogadta Hinata szerelmét, ahogy Sasuke is a Sakuráét. Miért? Mert adni akart egy esélyt Naruto és Sakura nézeteinek, és úgy akarta látni a világot, ahogy ők. Egyik párosnál sem csak úgy rácuppantak a másikra, hanem évek teltek el. Aki ezen a két pároson fennakad, az nem érti rendesen a kapcsolataikat.


Ha mindenáron piszkálni akartok valakit, akkor az legyen légyszi Chouji és Karui. Őket én sem értem(ez persze nem azt jelenti, hogy bajom lenne velük).

2019. okt. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Éppen ez az, hogy évek teltek el, és ez idő alatt látszólag semmiféle változás nem ment végbe a két srácban a lányok iránti érzéseiket illetően, aztán jöttek az utolsó részek és arcon köpték a többi 400-at, ami megelőzte őket. Pont csak az maradt ki a képletből, ami hihetővé tehette volna a pálfordulást mindkét kapcsolat esetében: elfelejtették normálisan felépíteni őket, ábrázolni, ahogyan átalakultak, helyette odahánytak valamit, amiről úgy vélték, hogy a közönség díjazni fogja majd. De rendben van, akkor nem értek semmit, te legalább igen, örülj magadnak. Kisbetűsen azért megjegyezném, hogy elhamarkodott húzás párhuzamot állítani az emberek Sakura és Sasuke házasságáról alkotott véleménye és a között, ahogyan a valóéletben állnak a szerelemhez meg a párkapcsolatokhoz.
2019. okt. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!