Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a film címe?

Mi a film címe?

Figyelt kérdés

Pár éve láttam egy thriller szerű filmet.


A filmben szerepelt egy család (férj, feleség és két kislány)


A filmből csak arra emlékszem, hogy egy elhúzhatós üveg ajtó nyílt a hátsó udvarra, ami tiszta retek volt az egész film alatt, viszont amikor nem kellett volna, akkor mosta le a feleség.

Kint teregették a ruhákat a hátsó kertben, eleredt az eső, mire az egyik kislány elkezdett szaladni, hogy behozza a ruhákat, de azt hitte nyitva van az ajtó, mert nem tudta, hogy az anyja lemosta és már nem koszos, így nem látta, hogy zárva van és telibe nekiszaladt az üvegnek, az pedig szanaszét vágta a kislány arcát.


Ennyi az egész amire emlékszem.

Ha valaki esetleg tudja a film címét, vagy hogy melyik színész játszik benne az nagyon jó lenne.


Előre is köszi



2019. jún. 14. 23:05
 1/2 HalkHogen ***** válasza:
Nekem úgy rémlik, ez Sandra Bullock Megérzés c. filmjében van. (Bár vagy 20 éve láttam.)
2019. jún. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igeeen ez az, köszönöm szépen :D
2019. jún. 14. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!