Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film? Sajnos csak...

Melyik ez a film? Sajnos csak a trailert láttam.

Figyelt kérdés

Utána pedig már nem találtam meg többet.

Tehát 2016-2019 közötti.


Egy fiatal anyuka van benne, aki kifejezetten szép. Este/éjszaka van. Bent van a lánya szobájában, ahol a lánya ül a franciaágyban. Fél valamiért, az anyuka próbálja nyugtatni. Ekkor a kislány azt súgja oda az édesanyjának, hogy van valami az ágya alatt. Ekkor az anyuka megnyugtatás végett benéz az ágyalá. Amikor megdöbbenve látja hogy a lánya van az ágy alatt. (U az aki az ágyon) Az ágy alatti lány odasúgja hogy az ott fent nem én vagyok.


Kb ennyire emlékszem a trailerből. A szöveg nem teljesen biztos, mert angolul láttam és hát abban nem vagyok erős. 😀

Köszönöm szépen a segítséget előre is!


2019. jún. 16. 19:00
 1/2 Napszer válasza:
Youtube-on keress rá a "tuck me in" videóra (apáról és kisfiúról szól). Annak a remake-jében van a kislány meg anyuka.
2019. jún. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ilyen volt, viszont a szereplők masok voltak. Az anyuka szép nő volt, a lány kicsit idősebb mint ott. Illetve tipikus amerikai horrorfilmekhez méltó puccos lakás volt, modern dizájnú bútorok.
2019. jún. 16. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!