Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Meg kéne néznem a Pokemon...

Meg kéne néznem a Pokemon sorozatot? A Pikachu detektív nagyon tetszett és netflixen láttam pár órája a i choose you pokemon 2017-es moviet és az is nagyon tetszett. Viszont valami 10. 000 rész van belőle és félek ráunok :S 20f

Figyelt kérdés

igazából nekem mint olyannaak aki még nem ismerte, persze hallott róla de sosem látta/ismerte ez a 2 film eléggé bejött és tetszett. filmekben megnézném az egészet ha lehetne, pl megcsinálnák 10 filmekben azt a 10.000 epizód lényeges részét, de hát ilyen nincs xD az a baaj hogy

10.000 rész nagyon sok és már nincs annyi időm :( de komolyan mégis látni akarom mert akarok még a világából.... mit tegyek? szereintetek belekezdjek? utálok félbehagyni dolgokat.


2019. jún. 16. 22:14
 1/9 A kérdező kommentje:
boccsa nem 10 ezer hanem 1000
2019. jún. 16. 22:15
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Én az 1-5 évadot szerettem, azt nagyon szívesen is néztem. Utána amikor bejön az új régió akkor ráuntam.

Figyelj, nem egy rossz sorozat, szórakozásnak megteszi ha meg megfog, simán bedarálod azokat a 25 perces részeket.

Ha nem fog meg akkor meg abbahagyod :D


20l

2019. jún. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
93%
Ezt kötelezö megnézni. Gyerekként hogy nem làttad?? Am jó nagyon a rajzfilm is.
2019. jún. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Másféle filmeket meséket néztem és mindig kimaradt valahogy, nem tudom :D nem voltam nagy animés, mostanában kezdtem 1-2 éve animézni komolyabban.
2019. jún. 16. 22:42
 5/9 anonim ***** válasza:
14%
Fel nem foghatom, hogy egy felnőtt férfi miért akarna egy 10 év alatti gyerekeknek készült rajzfilmet nézni.
2019. jún. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"Fel nem foghatom, hogy egy felnőtt férfi miért akarna egy 10 év alatti gyerekeknek készült rajzfilmet nézni.

"


Hát akkor hiba volt ide írnod XD mellesleg a dragon ball kai-t megnéztem, a dragon ball-t se láttam és az tetszett.

2019. jún. 16. 22:54
 7/9 anonim válasza:
85%
Pokemon sokkal jobb volt mint a dragon ball. De a legjobb a yugioh volt szerintem. Anno mindenki ezekrol beszelt az iskolaban amikor ezek mentek. Kartyak is voltak meg tazok. A yugioht azt mi is jatszottuk egymas ellen kàrtyàkkal.
2019. jún. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha magyar TV még vetítené, akkor én is szívesen megnézném nosztalgiából újra a Pokémont. Hiába vagyok 30 éves. Sőt: elkezdtem megnézni a klasszikus Óz animét, mert egyszerűen már nem emlékeztem és érdekelt. Más dolog, hogy bizonyos dolgok miatt mai fejjel Dorothy már idegesített. :D
2019. júl. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ciblik93 válasza:
Engem csak az érdekelne, honnan lehet letölteni az összes évadot
2019. aug. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!