Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nemrég láttam egy filmet...

Nemrég láttam egy filmet amiből csak részleteket láttam. De nem emlékszem a címére. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy van 2 idős hölgy akik riválisok, de régen barátok voltak csak 10 évvel ezelőtt összevesztek. És a városban övéké a 2 legjobb cukrászat. Mondkettőnek van gyereke ( az egyik Cassie a másik Sam) , akik, hogy megmentsék a saját cukrázdájukat beneveznek egy tök süti sütő versenybe egymást segítve, de erről a szüleik nem tudnak, és persze a kibontakozó szerelemről sem. Aztán a sütő sütő versenyen a döntős 3. Tagja egy idős hölgy aki ellopja Sam és Cassie receptjét , hogy 19 év után ő nyerjen, így muszáj összefognia a 2 rivális hölgynek azért, hogy készítsenek egy új receptet a gyerekeinek. Eközben persze kibékülnek. Sam és Cassie nyer. A csaló nő lebukik. Egy év múlva Sam és Cassie összeházasodnak és még nyitják saját étterem cukrászdájukat. Vége.

2019. jún. 17. 22:29
 1/6 anonim válasza:
Ne haragudj, nem tudom, de engem is érdekelne :)
2019. jún. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ez engem is érdekel
2019. jún. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
(én sem tudom, de nem ez a Good Witch -sorozat? Vagy lehet, hogy van belőle egyrészes is. Adventure of Cassie and Sam)
2019. jún. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

*Van itt olyan is, hogy Parányi varázslat; de egyébként amúgy magyarul írtam be, h Cassie és Sam , és akkor a Goodwitchet dobta ki, amit ugye nem ismerek


[link]

2019. jún. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
(*nem tudom,az -e az; még nem csekkoltam le)
2019. jún. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pumpkin Pie Wars (2016)

[link]


sam cassie pumpkin cake -> google

de Casey

2019. jún. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!