Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti hogy vélekedtek az Agymenők...

Ti hogy vélekedtek az Agymenők befejezéséről? Nekem elég harmatosnak tűnt (kb. mint anno az Így jártam anyátokkal vagy az Office befejezése).

Figyelt kérdés
Szerintem az évad legmeghatóbb pillanata a 22. részben volt, amikor Leonard és az édesanyja összeölelkeztek.

2019. jún. 17. 22:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó volt így, hogy úgy zárták le tulajdonképpen, mint egy "átlag" részt. Nem is tudom mit lehetett volna. Bár én azt hittem Raj sztorija az lesz, hogy Angliába költözik.
2019. jún. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy jó befejezés volt. Sheldon beszéde megható volt (ahogy előtte Leonard, és Beverly jelenete is). Ciki, nem ciki, bevallom, én még meg is sirattam őket a végén.
2019. jún. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó befejezés volt, sok évad után kevésnek tűnik ez a befejezés de ebben ennyi van, jobb ha nem tolják túl meg nem adnak alá is nagyon, az Így jártam anyátokkal befejezéséhez képest azért sokkal jobb szerintem. Ezen kívűl egy majdnem teljesen jól összerakott sitcom volt, kár hogy vége mert a nerd témában határtalan mennyiségű tartalom van és még így 12 évad után is bőven lett volna benne lehetőség, de a végére a család meg a párkapcsolat nagyobb szerepet kapott így valóban elég neki a 12 évad.
2019. jún. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rossz volt a vége. Csináltak pár indokolatlan genyó húzást a főszereplővel az utolsó rész közepére, csak hogy a barátok között a viszony látványosan megromoljon, és ennek a normálisba való vissza fordulatára épüljön fel a "megható" vége. A 12. évad végére már teljesen karakteridegen, hogy hirtelen mindenkivel szemét Sheldon, ami csak ürügy arra hogy a vége happy end legyen. Műbalhénak, kamunak érződött nagyon, és igazolta, hogy eddig a pontig pont megfáradt a sorozat ahhoz, hogy kaszálják.


Valamelyik májusi kérdésnél azt válaszoltam, hogy biztos a tipikus sitcom finélát kapja, mikor pár percben a karakterek jövőjét jó cukormázasan bemutatják (gyerek, családalapítás, stb.), erre egy nagy semmi lett a vége. Az, hogy Nobel-díjat fognak kapni, már eleve fel volt építve tucatnyi részen át, és nyilvánvaló volt hogy erre fog kifutni a vége, nem tettek hozzá semmit.

2019. jún. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem meg lehetett volna ezt fordítani is, úgy, hogy a 11. évad utolsó részét zárják a Nobel-díjjal, a finálé pedig lehetett volna Amy és Sheldon esküvője. Viszont ezt meg lehetett volna oldani úgy hárommal kevesebb évaddal is, mert ezzel a tizenkettővel baromi hosszúra húzták.
2019. jún. 18. 15:39
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

"Valamelyik májusi kérdésnél azt válaszoltam, hogy biztos a tipikus sitcom finélát kapja, mikor pár percben a karakterek jövőjét jó cukormázasan bemutatják (gyerek, családalapítás, stb.), erre egy nagy semmi lett a vége. "


Szerintem pont ez a lényeg, hogy szándékosan nem lett ilyesmi a vége. Sheldon utálja a változást, ennek megfelelően az utolsó pár másodpercben azt láthattuk, hogy a párkapcsolatok, gyerekek, Nobel-díj ellenére sem változott meg semmi. Ugyanúgy összejönnek, és együtt kajálnak, ahogy azt éveken át láthattuk.

2019. jún. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintem még Raj az, aki többet érdemelt volna. Neki szépen kezdték el felépíteni a karakterét az írok: ugyebár az elején nem tudott megszólalni a nők előtt, aztán már igen, amikor ivott, végül pedig már józanul is. Ha már mindenkinek volt felesége, akkor már igazán vele maradhatott volna Anu, vagy esetleg az Emily-szálat nem kellett volna elvágni.
2019. jún. 18. 17:35
 8/10 A kérdező kommentje:
Írók*
2019. jún. 18. 17:35
 9/10 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem meg pont az a hibája, hogy mindenki átment egy pozitív karakterfejlődésen, ahogy Sheldon is. És mégis egyetlen rész erejéig tahót csinálnak belőle, hogy a rész másik felében megint az ellenkezőjét bizonyítsa be, hogy ő mennyire szeret mindenkit. Mintha hülyének lenne nézve a néző, akit behúznak a csőbe, hogy most a végére minden semmiss, és a karakterfejlődés átverés, hogy aztán két jelenettel később az ellenkezője megtörténhessen. Olcsó írói húzásnak tűnik.


A karakterfejlődésnek így is az volt az ára, hogy a tömény geek szitkomból sima párkapcsolati szitkom lett, néhány geek poénnal.

2019. jún. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem Sheldon nem volt szemét az utolsó részben. Olyan volt, mint mindig. Máskor is viselkedett már így, máskor is felnyitotta már valamelyik barátja a szemét, hogy a viselkedése nem helyénvaló, és máskor is kért már bocsánatot (a maga módján).

Legalábbis én nem láttam őt bunkóbbnak, mint úgy általában. :D Tehát ez sem változott. :)

2019. jún. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!